رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مشکلات بخش تولید با برگزاری سمینار حل نمی‌شود غلامرضا منتظری نماینده مردم  گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری گفت: ما در دفتر کار خود یک پارلمان کوچک […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مشکلات بخش تولید با برگزاری سمینار حل نمی‌شود

غلامرضا منتظری نماینده مردم  گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری گفت: ما در دفتر کار خود یک پارلمان کوچک تشکیل داده‌ایم و در حوزه‌های مختلف از جمله، بودجه،‌ صنعت، ‌اقتصاد، کشاورزی و… مسائل را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم.

وی افزود: ما در برنامه کاری خود داریم که نشست‌هایی را با تولیدکنندگان استان گلستان برگزار کنیم و آنها مشکلاتشان را مطرح کنند.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پس از جمع‌بندی اطلاعات در مورد مشکلات و موانع پیش روی تولیدکنندگان، نشست‌هایی با مقامات استانی از جمله استاندار برگزار می‌کنیم و مشکلات تولیدکنندگان را به طور جد مورد پیگیری قرار می‌دهیم و در این مسیر به وظیفه نظارتی خود عمل خواهیم کرد.

منتظری خاطرنشان کرد: در همین رابطه نشست‌هایی با مدیرکل صنعت استان و همچنین مسؤولان بخش کشاورزی و … برگزار خواهیم کرد و مشکلات تولیدکنندگان صنعتی و کشاورزی را به آنها منتقل کرده و مورد پیگیری قرار می‌دهیم.

وی افزود: مشکلات بخش تولید با شعار و برگزاری سمینار حل نمی‌شود و باید اقدام عملی در این زمینه صورت پذیرد.

نماینده مردم  گرگان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: چند سال است که رهبر معظم انقلاب مسائل اقتصادی و به ویژه مسائل مربوط به بخش تولید را به عنوان شعار سال اعلام می‌کند و این مسئله خود نشان دهنده اهمیت بسیار بالای این موضوع است و باید به طور جد مورد توجه قرار گیرد.

این خبر را هم ببینید:  مجلس کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را تصویب کرد

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها