رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  مشکلات آب و فاضلاب خوزستان باید یک معضل ملی تلقی شوند به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، آیت الله محسن حیدری نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فاضلاب و آلودگی آب شرب در خوزستان مشکلات جدی بهداشتی در استان ایجاد کرده است، به حدی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مشکلات آب و فاضلاب خوزستان باید یک معضل ملی تلقی شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، آیت الله محسن حیدری نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فاضلاب و آلودگی آب شرب در خوزستان مشکلات جدی بهداشتی در استان ایجاد کرده است، به حدی که مقام معظم رهبری برای حل این مشکل وارد میدان شدند و دولت نیز جلسه فوری در خوزستان تشکیل داد.

وی افزود: مسائل آب و فاضلاب خوزستان باید معضل ملی تلقی شده و راهکاری در سطح ملی برای آن درنظر گرفته شود. با امکانات و دارایی‌های خوزستان حل اساسی آب و فاضلاب امکان پذیر نیست و دولت باید حق و حقوق خوزستان در این موضوع را به طور کامل تامین کند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حل اساسی مشکلات آب و فاضلاب خوزستان را باید از مرکز و از دولت به صورت جدی پیگیری شود، اما درعین حال همت عزیزان در خوزستان با استفاده از امکانات استان نیز میتواند مشکلات برخی شهرها و روستاها را حل کند.

وی ادامه داد: مسائل و مشکلات آب و همچنین فاضلاب استان سرمنشا بسیاری از معضلات خوزستان است که باید مرتفع شوند.

انتهای پیام


این خبر را هم ببینید:  ایران، درخشان ترین کشور در عرصه تولید واکسن کووید ۱۹/ علمی ترین شیوه مدیریت کرونا را با تحریم ها داشتیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها