رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: مشارکت ۵.۲ میلیون نفر در عرضه اولیه برق گیلان به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، طبق اعلام فرابورس ایران، هشتمین عرضه اولیه فرابورس ایران در سال جاری برای عرضه سهام شرکت توسعه مسیر برق گیلان در نماد بگیلان روز سه شنبه ۷ مرداد انجام شد. طبق این اطلاعیه قیمت کشف‌شده هر […]

به گزارش جامعه نیوز:

مشارکت ۵.۲ میلیون نفر در عرضه اولیه برق گیلان

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، طبق اعلام فرابورس ایران، هشتمین عرضه اولیه فرابورس ایران در سال جاری برای عرضه سهام شرکت توسعه مسیر برق گیلان در نماد بگیلان روز سه شنبه ۷ مرداد انجام شد.

طبق این اطلاعیه قیمت کشف‌شده هر سهم ۲۴ هزار ریال و سهام عرضه شده شرکت توسعه مسیر برق گیلان ۶ درصد بوده است که در این عرضه اولیه ۵ میلیون و ۲۲ هزار و ۴۳۶ کد معاملاتی حقیقی شرکت کردند.

همچنین تعداد کدهای تخصیص یافته ۵ میلیون و ۱۹۷ هزار و ۱۲۷ کد معاملاتی بوده است و حداکثر سهام تخصیص‌یافته به هر نفر یا کد معاملاتی ۵۱ سهم بوده است. 

به گزارش فارس، دولت تلاش دارد با فراهم کردن زمینه حضور شرکت‌های جدید در بورس و فرابورس به عمق بخشی بازار کمک کند و به استقبال مردم برای سرمایه گذاری در بورس پاسخ مثبت دهد.

همچنین امروز هم عرضه اولیه ۱۲ درصد از سهام شرکت زرماکارون انجام شد که در این عرضه اولیه نیز بیش از ۵ میلیون نفر شرکت کردند. 

انتهای پیام/ب


این خبر را هم ببینید:  فروش نفت نشان داد که دولت می خواهد از این طریق ارتزاق کند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها