رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مسلمانان کالاهای فرانسوی را ۲ سال تحریم کنند تا اهانت‌کننده به پیامبر، دنیایش هم نابود ‌شود به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نشست تخصصی «وحدت اسلامی، رمز اقتدار و راه غلبه بر استکبار جهانی»، صبح امروز (چهارشنبه ۷ آبان) در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد. در این نشست، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مسلمانان کالاهای فرانسوی را ۲ سال تحریم کنند تا اهانت‌کننده به پیامبر، دنیایش هم نابود ‌شود

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نشست تخصصی «وحدت اسلامی، رمز اقتدار و راه غلبه بر استکبار جهانی»، صبح امروز (چهارشنبه ۷ آبان) در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

در این نشست، حجت‌الاسلام حامد کاشانی، کارشناس تاریخ اسلام، با اشاره به اهانت رییس جمهور فرانسه به پیامبر (ص) گفت: ما مسلمانان هرچه داریم به اعتبار رسول‌الله است. به محبوب و‌ مراد و‌ منجی ما مسلمانان جسارت شنیع شده است و متاسفانه جامعه اسلامی به اندازه‌ای که باید واکنش نشان نداده است.

وی با بیان اینکه آیا اهمیت پیامبر از دعواهای فرقه‌ای کم‌تر بود، تصریح کرد: اگر مسلمانان یکصدا اعلام انزجار کنند و‌ یک حکم دوساله را برای تحریم سران فرانسه و کالاهای فرانسوی در نظر بگیرند، این در تاریخ ثبت می‌شود که اهانت کننده به پیامبر، نه‌تنها آخرت بلکه دنیایش هم نابود می‌شود.

کاشانی تصریح کرد: اگر مسلمانان، فرانسه را تحریم کنند، خواهیم دید که به التماس خواهند افتاد.

وی ادامه داد: غربی‌ها به پیامبر ما جسارت می‌کنند و در کنار آن عده‌ای تکفیری مآب را در هر دو مذهب شیعه و سنی پر و بال داده و به جان هم می‌اندازند تا تمرکزشان از مسائل مهم منحرف شود. 

ادامه دارد …


این خبر را هم ببینید:  خدمات پاسدار تاریخ انقلاب اسلامی برای نسل‌های آینده مانا خواهد بود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها