رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مسلمانان باید علیه ائتلاف شیطانی، عربی، صهیونیستی و آمریکایی اقدام کنند به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران، امروز (سه شنبه ۴ آذر)‌ در نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین (مسأله فلسطین و تطبیع) اظهار داشت: موضع ملت‌ها نسبت به عادی سازی روابط برخی‌ کشورهای عربی با رژیم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مسلمانان باید علیه ائتلاف شیطانی، عربی، صهیونیستی و آمریکایی اقدام کنند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران، امروز (سه شنبه ۴ آذر)‌ در نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین (مسأله فلسطین و تطبیع) اظهار داشت: موضع ملت‌ها نسبت به عادی سازی روابط برخی‌ کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی کاملا مشخص است و نیاز به بیان ندارد.

وی افزود: مصر در سال ۱۹۷۹ میلادی با رژیم صهیونیستی روابط رسمی برقرار کرد اما ملل اسلامی بین برخی‌ها کشورها که با رژیم صهیونیستی ارتباط برقرار کرده‌اند تفاوت قائل هستند؛ چراکه این کار از سوی ائتلافی خاص ایجاد شده است که در آن ائتلاف‌ها رژیم‌های دیکتاتوری وجود دارند که نگران صندلی خود هستند و تلاش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند این صندلی را به هر قیمتی نگه دارند، در حالی که اگر این رژیم‌ها می‌خواستند با ملت‌های یکدیگر روابط داشته باشند، برقراری با رژیم صهیونیستی امکان پذیر نبود.

نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران تصریح کرد: آمریکا که خیلی ادعای دموکراسی و دفاع از حقوق بشر دارد، شاهد آن هستیم که ائتلافی را ایجاد کرده که در آن رژیم‌های دیکتاتور حضور دارند و تلاش می‌کند علیه کشورهای غیردیکتاتور فشار و تحریم را به وجود آورد.

ابوشریف خاطرنشان کرد: آمریکا تنها در منطقه با رژیم‌های دیکتاتور و طاغوتی روابط دارد که این رژیم‌ها تلاش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند مردم خود را با استفاده از ابزارها و شیوه‌های مختلف مجبور به پیگیری اهداف آمریکا کنند.

وی تصریح کرد: هدف آمریکا حمایت از مصلحت و منافع اسرائیل است و پمپئو وزیر خارجه آمریکا بارها این هدف را اعلام کرده است، این در حالی است که وزیر خارجه آمریکا یک سال پیش در سفر به سرزمین‌های اشغالی اعلام کرده بود که خدا ترامپ را برای یهودی‌ها و صهیونیست‌ها فرستاده است که این حرف توهین به دین یهود است و در حال حاضر این دین، به دین مستکبران علیه مستضعفان تبدیل شده است.

این خبر را هم ببینید:  آمار بالای مبتلایان به کرونا در غرب نتیجه بی‌توجهی آنها به موضوع است

نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران اظهار داشت: دین برخی حکام عرب هم به دین مستکبران علیه مستضعفان تبدیل شده است.

ابوشریف گفت: صلاح با رژیم صهیونیستی و به رسمیت شناختن اسرائیل مبتنی بر سلطه طلبی و مبتنی بر فساد است.

وی گفت: اگر سرزمین فلسطین اشغال شده به دلیل فساد و سلطه طلبی دیگران بوده که حقوق فلسطینی‌ها را محروم کرده‌اند، ضمن آنکه شاهد آن هستیم عده‌ای دین را به ملعبه‌ای علیه ملت‌های مستضعف تبدیل کرده‌اند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران خاطرنشان کرد: مومنین و مسلمانان باید در برابر سیاست‌های استکباری متحد شوند و باید همه ملت‌های آزاد جهان در جهت نابودی استکبار گام بردارند، ولی ما شاهد آن هستیم که منطقه توسط عده‌ای دیکتاتور و طاغوتی اداره می‌شود.

ابوشریف گفت: باید همه مسلمانان علیه ائتلاف شیطانی، عربی، اسرائیلی و آمریکایی اقدام کنند و حکومتی واحد از سوی مستضعفین علیه مستکبرین ایجاد شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها