رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: مستند «هیئت تعطیل نیست» از تلویزیون پخش می شود به گزارش خبرگزاری فارس، مستند «هیئت تعطیل نیست» یکی دیگر از آثار گروه مستند روایت فتح با محوریت مبارزه با کرونا به کارگردانی مجتبی طاهری است که پنجشنبه دوم مرداد ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه یک سیما پخش می شود. مجتبی طاهری کارگردان […]

به گزارش جامعه نیوز:

مستند «هیئت تعطیل نیست» از تلویزیون پخش می شود

به گزارش خبرگزاری فارس، مستند «هیئت تعطیل نیست» یکی دیگر از آثار گروه مستند روایت فتح با محوریت مبارزه با کرونا به کارگردانی مجتبی طاهری است که پنجشنبه دوم مرداد ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.

مجتبی طاهری کارگردان مستند «هیئت تعطیل نیست» گفت: می‌گویند تجمع ممنوع، مراسم ممنوع، عزاداری و برگزاری جشن شادی ممنوع! اما هیئت تعطیل نیست!

از خودگذشتگی جهادگران امروز و بچه هیئتی‌های قدیمی که در هیئت‌ها یاد گرفتن از هر شرایطی مسیری برای خدمت به خلق خدا پیدا کنند ما را به ساخت این مستند جذب کرد برای ثبت این فداکاری‌ها.

مجتبی طاهری در ادامه بیان کرد: با شروع همه‌گیری کرونا خبرهای متفاوتی از گوشه و کنار دنیا به گوش می‌رسید مبنی بر غارت فروشگاه‌ها، نزاع بر سر کالاهای بهداشتی، عدم پذیرش سالمندان مبتلا و ارجحیت جوانان از طرف مراکز درمانی و… اما چیزی که در ایران شاهد آن بودیم یکدلی، همبستگی و تلاش فرد فرد جامعه برای مبارزه با این بحران بود . نگاه بچه های جهادی در مقابل رفتارهای شایع در دنیا جرقه ای بود برای پرداختن به موضوع خدمت رسانی در شرایط سخت این روزها و انگیزه ای برای شروع مستند «هیئت تعطیل نیست».

وی افزود: جوانان و خادمان حسینیه کربلا جهادی از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا با تشکیل گروه جهادی در خط مقدم جهاد علیه این ویروس منحوس در منطقه خود بوده‌اند، این روزها در ادامه این جهاد مقدس باز هم در حال تلاش هستند و در ساخت این مستند بسیار با ما همکاری کردند.

این خبر را هم ببینید:  ایستادگی ملت سوریه موجب تقویت جبهه مقاومت و از بین رفتن توطئه دشمنان شد

طاهری در پایان گفت: سال نو برای هر کسی یک معنی داره؛ برای یکی چیدن سفره هفت سینِ، برای یکی خریدن لباس نو، برای یکی دیگه گشتن تو بازار شب عیدِ، برای یکی هم مهمونی و دید و بازدید و گرفتن اسکناس های لای قرآن پدربزرگِ، بعضی ها هم برای سال نو معنی دیگه ای دارن داستان ما داستان اون آدم هاست.

بیننده مستند «هیئت تعطیل نیست» باشید از شبکه اول سیما، پنجشنبه ۲ مرداد ساعت ۱۷:۴۵ کاری از گروه مستند روایت فتح به کارگردانی مجتبی طاهری.

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها