پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

مسابقه کتابخوانی «کرامت» با محوریت کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی»

به گزارش جامعه نیوز:

مسابقه کتابخوانی «کرامت» با محوریت کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی»

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین سعیدی مدیرعامل به نشر با بیان اینکه در کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» نمونه‌هایی از تعالیم اسلامی درباره کرامت انسانی که در گفتار و رفتار امام رضا(ع) عینیت یافته گردآوری شده است، گفت: در این نوشته سعی شده آموزه‌های امام رضا(ع) که هر یک به نوعی کرامت انسان‌ها را آشکار ساخته و جایگاه و منزلت خدایی آن‌ها را گوشزد کرده است، بیان شود تا دوستداران امام در این راه گام بردارند و رضا‌ی خدا و خشنودی امام را به دست آورند.

سعیدی ادامه داد:کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» به قلم استاد محمدحکیمی در ۱۳۵ صفحه، قطع رقعی در ۳۸ موضوع مانند حقوق برادری، امانت‌داری، کرامت ‌انسانی در داوری، کرامت انسانی و دیگر حقوق واجب و… سعی بر زنده‌ کردن روح و عقاید انسانی متأثر از جلوه‌های اخلاقی و کرامات امامان معصوم (ع) به ویژه امام رضا(ع) دارد.

مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) در تشریح برگزاری هشتمین پویش مطالعاتی این مجموعه از سال ۹۵ تاکنون گفت: پویش‌های مطالعاتی و مسابقه‌های کتابخوانی ریحانه ۱ و ۲ و ۳، درهوای انقلاب، مهمان امام، اوسنه گوهرشاد و دعبل و زلفا، هفت عنوان قبلی مسابقات کتابخوانی بودند و امسال نیز از دهه کرامت تا دهه پایانی ماه صفر، هشتمین پویش مطالعاتی به نشر با محوریت کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» برگزار می‌شود.

13990411000363 Test NewPhotoFree - مسابقه کتابخوانی «کرامت» با محوریت کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی»

 

وی ادامه داد: در این پویش تمامی کتاب‌های مسابقه همراه با کارت ویژه با کد منحصر به فرد در مسابقه با ۴۰ درصد تخفیف پشت جلد و به مبلغ ۱۲ هزارتومان به فروش می‌رسد و شرکت‌کنندگان ضمن مطالعه کتاب با ارسال پاسخ سوالات که بروی سایت منتشر می‌شود، همراه با کد قرعه کشی به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۲۰۹، در مسابقه شرکت می‌کنند.

این خبر را هم ببینید:  وزیر کشور: مردم در اجرای طرح ممنوعیت فعالیت صنوف و ترددها کمک کردند/ ادارات تهران تعطیل نیست

سعیدی در خصوص جوایز این مسابقه گفت: یک جایزه ۸ میلیون تومانی برای یک نفر و ۸ جایزه یک میلیون تومانی برای هشت نفر برای این مسابقه پیش‌بینی شده است.

وی همچنین از پیش‌بینی دو اتفاق دیگر در قالب برگزاری هشتمین پویش کتابخوانی به نشر خبر داد و گفت: باتوجه به موضوع کتاب که کمک به محرومان و فقرزدایی است، از محل خرید کتاب‌ها، به ازای هر یک نسخه مبلغ هزار تومان به دبیرخانه کتاب نذری جهت تجهیز یک کتابخانه منطقه محروم اختصاص می‌یابد و همچنین باتوجه به اینکه هشتمین پویش مطالعاتی به نشر است، به ۸ شرکت کننده در پویش ۸ بسته متبرک فرهنگی به قید قرعه اهدا شود.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) یادآوری کرد: تلاش خواهیم کرد توزیع کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» بصورت گسترده و در سطح کشور انجام شود تا علاقمندان به راحتی دسترسی به منبع مسابقه داشته باشند. البته خرید اینترنتی از طریق سایت www.behnashr.com نیز امکان پذیر است.

سعیدی تاکید کرد: برگزاری مسابقات کتابخوانی به عنوان یک راهبرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در این انتشارات مطرح است و به هیچ عنوان موضوع اقتصادی و سود و فروش آثار مدنظر نیست.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *