رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  مسئول فلسطینی: عدم برگزاری انتخابات در قدس، به معنای پذیرش معامله قرن است به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک مسئول فلسطینی خبر داد که رهبران جنبشهای حماس و جهاد اسلامی، روز پنجشنبه، موضع خود را درباره انتخابات اعلام خواهند کرد. این مسئول به روزنامه «الایام» گفت که در روز […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مسئول فلسطینی: عدم برگزاری انتخابات در قدس، به معنای پذیرش معامله قرن است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک مسئول فلسطینی خبر داد که رهبران جنبشهای حماس و جهاد اسلامی، روز پنجشنبه، موضع خود را درباره انتخابات اعلام خواهند کرد.

این مسئول به روزنامه «الایام» گفت که در روز مذکور، نتیجه تماسهای سیاسی و بین المللی درباره انتخابات به ویژه در شهر قدس اشغالی ارائه خواهد شد.

وی که نخواست نامش فاش شود، تصریح کرد: نتیجه تماسها این است که اسرائیل به درخواست عدم مانع‌تراشی در انتخابات قدس، پاسخ نداده است».

این مسئول ادامه داد: «طرف آمریکایی نیز مردد است. اروپاییها نیز تلاش کردند، ولی نتوانستند پاسخ سه نامه را که درباره ناظران به طرف اسرائیلی فرستاده شده بود، دریافت کنند».

 وی با بیان اینکه گروههای فلسطینی باید با توجه به این مسائل، درباره انتخابات تصمیم‌گیری منند، خاطر نشان کرد، گزارشهایی که روز گذشته منتشر شد مبنی بر اینکه در این باره تصمیمات اتخاذ شده است، صحت ندارد.

مسئول مذکور تصریح کرد، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان به همراه جنبش فتح، «مصمم به برگزاری انتخابات هستند، ولی باید شامل قدس نیز باشد».

وی با اشاره به اینکه باید انتخابات در قدس برگزار شود، تأکید کرد که معنای پذیرش برگزاری انتخابات در فلسطین بدون حضور قدس، این است که فلسطین معامله قرن را پذیرفته‌ است.

انتهای پیام/م

 


این خبر را هم ببینید:  کسب رتبه کشوری ورزش‌های همگانی سمنان در طرح نشاط

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها