رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 194 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  مرگ مشکوک یک تروریست‌ دیگر سنتکام در پایگاه هوایی السالم در کویت به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، مقام‌های تروریست‌های سنتکام مستقر در منطقه از مرگ یک نظامی دیگر خود به دلایل مشکوک در کویت خبر دادند. به نوشته وبگاه «آرمی تایمز» مقر فرماندهی آمریکا در منطقه (سنتکام) اعلام کرد که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مرگ مشکوک یک تروریست‌ دیگر سنتکام در پایگاه هوایی السالم در کویت

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، مقام‌های تروریست‌های سنتکام مستقر در منطقه از مرگ یک نظامی دیگر خود به دلایل مشکوک در کویت خبر دادند.

به نوشته وبگاه «آرمی تایمز» مقر فرماندهی آمریکا در منطقه (سنتکام) اعلام کرد که جنازه این نظامی مستقر در پایگاه هوایی «علی‌السالم» کویت دوشنبه صبح به وقت محلی پیدا شد. این نظامی آمریکایی در یگان لجستیکی هوایی مشغول به کار بود و در  خوابگاه نظامی در این پایگاه هوایی زندگی می‌کرد.

مقر فرماندهی آمریکا در منطقه با ابراز تسلیت به خانواده این نظامی گفته  که نام این شخص تا اطلاع بعدی محفوظ می‌ماند و تحقیقات در زمینه علت مرگ این نظامی در دست بررسی است. سنتکام البته مدعی شده که مرگ این نظامی مرتبط با عملیات رزمی نبوده است. پایگاه هوایی علی‌السالم به عنوان مرکز اصلی ترد هوایی نیروهای ائتلاف و آمریکا در خاورمیانه است.

در چند وقت اخیر اخباری از مرگهای مشکوک نظامیان آمریکا در کویت منتشر شده است. چندی قبل یک نظامی دیگر آمریکا مستقردر یک پایگاه هوایی کویت  طی یک سانحه کشته و ۲ همراه دیگر وی نیز مجروح شدند.  سرهنگ «آرماندو هرناندز» سخنگوی فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا در بیانیه خود مدعی شد که این  نظامی در یک سانحه رانندگی با یک خودرو کشته شده است. ارتش آمریکا  به دلایل امنیتی به هویت این فرد اشاره‌ای نکرد.

ارتش آمریکا اخیرا  تمرین‌های نظامی را در کویت انجام داد و نیروهای آمریکایی همراه با واحدهای زرهی کویت تمرین‌های مشترکی برگزار کردند.

این خبر را هم ببینید:  برتری شمس آذر در برابر شهرداری ماهشهر

امتهای پیام/م


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها