پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

مره‌صدق: مقابله با کرونا یک کار بین بخشی و وظیفه همگانی است

به گزارش جامعه نیوز:

 مره‌صدق: مقابله با کرونا یک کار بین بخشی و وظیفه همگانی است

سیامک مره صدق عضو کمیسیون بهداشت مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به روند کار واکسیناسیون در کشور گفت: با این وضعیت ما در ماه‌های پیش رو شاهد کاهش آمار مبتلایان به کرونا خواهیم بود اما این به معنای مهار کرونا نیست.

وی افزود: مهار کرونا کار یک دستگاه یا وزارتخانه نیست، بلکه یک کار بین بخشی است و همه دستگاه‌ها باید دست به دست هم دهند و به یکدیگر کمک کنند.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس دهم اظهار داشت: علاوه بر این مقابله با کرونا یک وظیفه همگانی است و همه مردم نیز در این موضوع نقش دارند و می‌توانند در قطع زنجیره انتقال این ویروس مؤثر باشند.

مره صدق خاطرنشان کرد: وقتی مسافرت‌ها لغو و تعطیلی اعلام می‌شود، می‌بینیم که عده‌ای به جای نشستن در خانه وارد جاده‌ها می‌شوند و با افسر راهنمایی و رانندگی به بحث می‌پردازند.

وی افزود: یا اینکه مردم به جریمه‌ای که برای خروج از شهر می‌شوند به عنوان بخشی از هزینه سفر نگاه می‌کنند و عملا این جریمه نمی‌تواند برای آنها بازدارنده باشد.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس دهم در پایان گفت: در نتیجه همکاری همه دستگاه‌ها و همچنین همراهی مردم برای قطع زنجیره کرونا در کنار واکسیناسیون برای مهار این بیماری امری ضروری است و در غیر این صورت ما نخواهیم توانست به این مهم دست یابیم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تصویب کلیات طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات در کمیسیون فرهنگی مجلس

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *