رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مره‌صدق: باید تحریم دارویی ایران از نظر حقوقی مورد پیگیری قرار گیرد سیامک مره‌صدق نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: با توجه به شروع و گسترش ویروس کرونا در کشور، تحریم‌های دارویی دشمن شرایط را بر ما سخت کرده است. وی افزود: اگرچه در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مره‌صدق: باید تحریم دارویی ایران از نظر حقوقی مورد پیگیری قرار گیرد

سیامک مره‌صدق نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: با توجه به شروع و گسترش ویروس کرونا در کشور، تحریم‌های دارویی دشمن شرایط را بر ما سخت کرده است.

وی افزود: اگرچه در داخل کشور همواره تلاش می‌شود نیاز کشور در حوزه دارویی تأمین شود اما تحریم دارویی کشور آن هم در این شرایط خاص از سوی دشمنان یک اقدام کاملاً ضد حقوق بشری است.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم اظهار داشت: دستگاه دیپلماسی ما باید از طریق نهادهای حقوقی بین‌المللی این رفتار غیر انسانی آمریکا و متحدانش را که باعث فشار به ملت ما شده مورد پیگیری قرار دهد.

مره‌صدق خاطرنشان کرد: علاوه بر دستگاه دیپلماسی پیگیری این موضوع از طریق دیپلماسی عمومی می‌تواند کمک قابل توجهی را به کشور داشته باشد.

وی در پایان گفت: نهادهای مختلف می‌توانند با انعکاس این رفتار غیر انسانی آمریکا و متحدانش در تحریم دارویی ایران پرده از رفتار جنایتکارانه و غیر انسانی آنها بردارند. 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رئیس سازمان هواپیمایی کشوری: قیمت کنونی بلیط هواپیما کاهش خواهد یافت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها