رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 214 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  مردم تبعیض را قبول ندارند به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، شهریار فتحی امروز در  در جلسه اضطراری ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب ضمن تقدیر و تشکر از اصنافی که در تعطیلی کسب و کار خود همکاری کردند و به قانون احترام گذاشتند، اظهار داشت: متأسفانه عده ای از اصناف […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مردم تبعیض را قبول ندارند

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، شهریار فتحی امروز در  در جلسه اضطراری ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب ضمن تقدیر و تشکر از اصنافی که در تعطیلی کسب و کار خود همکاری کردند و به قانون احترام گذاشتند، اظهار داشت: متأسفانه عده ای از اصناف که ملزم به تعطیلی کسب و کار در وضعیت قرمز کرونایی هستند، رعایت نکردند و این بی احترامی به سایر کسبه و مسئولین ستاد مقابله با کرونا است.

وی ادامه صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف را موظف کرد تا نسبت به بازرسی و تعطیلی مغازه های این افراد اقدام کنند.

رئیس ستاد مقابله با ویروی کرونای شهرستان بناب در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های کادر درمان در انجام مرحله اول واکسیناسیون تصریح کرد: جا دارد از زحمات خبرنگاران و رسانه های شهرستان نیز که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کنار کادر درمان قرار گرفته و در پوشش اخبار کرونا از جان و دل مایه گذاشتند، تقدیر و تشکر بعمل آید.

آغاز واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال در شهرستان بناب

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب نیز در این نشست از آغاز واکسیناسیون عمومی افراد بالای ۸۰ سال در شهرستان بناب خبر داد.

وحید رضایی افزود: فاز اول واکسیناسیون بدون کوچک ترین مشکلی با تلاش همکاران بصورت سه شیفت انجام شد.

به گفته وی، تاکنون یک هزار و ۸۰۲ دز واکسن به شهرستان بناب تحویل شده که یک هزار و ۱۱۱ دز تزریق شده است.

سرپرست شبکه بهداست و درمان بناب با بیان اینکه واکسیناسیون عمومی سالمندان بالای ۸۰ سال علیه کرونا از امروز آغاز شده و تا سیزدهم اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت، افزود: یک هزار و ۹۰۰ نفر در شهرستان بناب بالای ۸۰ سال داریم که به ۸۰ درصد گروه هدف تزریق خواهد شد.

این خبر را هم ببینید:  تشریح کمک‌های دولت به شوراهای روستایی و دهیاری‌های کهگیلویه و بویراحمد

رضایی خاطرنشان کرد: مردم و شهروندان عزیز نگران اجرای مراحل واکسیناسیون نباشند و به ترتیب اولویت با آنها تماس گرفته خواهد شد که پیش بینی می کنیم در دو نوبت شیفت صبح و عصر ۵۰۰ نفر واکسینه شوند.

وی گفت: از لحاظ رنگ بندی شهرستان بناب جزو شهرهای قرمز کرونایی است و هم اکنون ۶۸ نفر مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بناب بستری هستند.

گفتنی است، شهرستان ۱۵۰ هزار نفری بناب در ۱۱۰ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی و در جنوب این استان واقع شده و بنا بر اعلام مسئولان امر این شهرستان هم اکنون در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

انتهای پیام/۶۰۰۰۴

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها