پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
مردم از دولت، وزرا و تعزیرات نظارت بر بازار رها شده را می‌خواهند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

مردم از دولت، وزرا و تعزیرات نظارت بر بازار رها شده را می‌خواهند

به گزارش جامعه نیوز:

 مردم از دولت، وزرا و تعزیرات نظارت بر بازار رها شده را می‌خواهند

علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس  شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به افسارگسیختگی قیمت‌ها در بازار اظهار داشت: رئیس جمهور و دولت موظف هستند که نسبت به بازار برنامه‌ای کامل و جامع داشته باشند این در حالی است که قیمت‌ها در بازار ساعتی است و دیگر روزانه و هفتگی تغییر نمی‌کند.

وی با تاکید بر اینکه دولت موظف است که نگرانی و دغدغه مردم را از گرانی افسارگسیخته رفع کند افزود:‌ اگر وزرا و دولتمردان به صورت جدی به وظایف‌شان رسیدگی کرده و از ابزارهای نظارتی خود استفاده کنند قطعا معضلات و مشکلات رفع خواهد شد. 

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تصریح کرد:‌ رئیس جمهور و دولت باید برنامه مشخص و مدونی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی داشته باشند زیرا التهابات اخیر منجر به آسیب‌ دیدن تعداد زیادی از مردم و خانوارهای مستضعف شده است. 

حدادی از سازمان تعزیرات خواست پاسخگوی عملکردش در نبود نظارت در بازار باشد. ضمن اینکه وزارتخانه‌های صمت، جهاد کشاورزی و وزارت راه هم باید درباره افسارگسیختگی در بازار به مجلس توضیح دهند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  شعرخوانی کنایی مطیعی در عقد یک زوج/ این دولتم، آخراشه، واقعا خسته نباشه!