رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December
اوقات شرعی

جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز:  مردم آزاده‌ جهان پاسخ حرکت احمقانه‌ مکرون را بدهند به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجّت‌الاسلام علی شیرازی، نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه، در پیامی با محکومیت اقدام نابخردانه رئیس‌جمهور فرانسه در توهین به پیامبر اسلام(ص) تصریح کرد: مردم آزاده‌ جهان پاسخ این حرکت احمقانه‌ مکرون را بدهند تا درس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مردم آزاده‌ جهان پاسخ حرکت احمقانه‌ مکرون را بدهند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجّت‌الاسلام علی شیرازی، نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه، در پیامی با محکومیت اقدام نابخردانه رئیس‌جمهور فرانسه در توهین به پیامبر اسلام(ص) تصریح کرد: مردم آزاده‌ جهان پاسخ این حرکت احمقانه‌ مکرون را بدهند تا درس عبرتی برای کژاندیشان متکبر شود.

متن پیام نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

اهانت به نبی مکرم اسلام (ص) از سوی هر شخص حقیقی و حقوقی و از سوی هر تشکیلات و حزب و گروهی، اهانت به تمامی مسلمانان جهان و ارزش‌های اسلامی و انسانی است.

نابخردان خودخواه به نام دفاع از آزادی و کرامت انسانی، دقیقاً برخلاف اوصاف انسانیت حرکت کرده و هویت خود را به زیر سئوال می‌برند.

رئیس جمهور فرانسه در تبعیت از سلمان رشدی مرتد، قصد بر هم زدن آرامش جامعه بشری را دارد و به یک فساد علنی دامن زده است. 

اقدام کینه‌توزانه‌ی مکرون از سوی هر انسانِ عاقلی محکوم است و باید مسلمانان و مردم آزاده‌ی جهان پاسخ این حرکت احمقانه‌ی وی را بدهند؛ تا درس عبرتی برای کژاندیشان متکبر شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها