رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مرحوم عسگر اولادی به دنبال ساختن جامعه نمونه اسلامی بود به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حسین انواری عضو هیئت امنای کمیته امداد امام خمینی در مراسم هفتمین سالگرد ارتحال مرحوم حبیب الله عسگر اولادی، با اشاره به ویژگی های شخصیتی مرحوم عسگر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مرحوم عسگر اولادی به دنبال ساختن جامعه نمونه اسلامی بود

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حسین انواری عضو هیئت امنای کمیته امداد امام خمینی در مراسم هفتمین سالگرد ارتحال مرحوم حبیب الله عسگر اولادی، با اشاره به ویژگی های شخصیتی مرحوم عسگر اولادی، اظهار داشت: در شخصیت مرحوم عسگر اولادی سه محور اصلی و اساسی شاخص بود، اولین شاخص، زمان‌شناسی مرحوم عسکراولادی بود که ایشان فهم و درک درستی از زمان داشتند، فهم و درک زمان برای انسان‌های هدف دار، دلیری و شجاعت ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: تهدیدات در زمان همراه با فرصت‌های کنار آن دیده می‌شود، مرحوم عسگر اولادی در ابعاد مختلف به هیچ وجه از تهدیدات مضطرب نمی شد، بلکه به دنبال یافتن فرصت در برابر تهدیدات بود.

عضو هیئت امنای کمیته امداد تصریح کرد: مرحوم عسگر اولادی به دنبال ساختن جامعه نمونه اسلامی بود که در نگاه، جمهوریت و اسلامیت را تلفیق می‌دانست.

انواری تصریح کرد: یکی از دغدغه های ایشان، تحقق مردم‌سالاری دینی بود، که از گذشته بهره مند می شد و تجربه کسب می‌کرد.

وی به یکی دیگر از ویژگی‌های مرحوم عسگر اولادی که مقاومت در برابر سختی ها بود اشاره کرد و گفت: از دیگر ویژگی‌های ایشان مقاومت در برابر سختی ها بود، به طوری که در دوران زندان ایشان قرآن شناسی را آموخت و تهدیدات را به فرصت تبدیل کرد.

 عضو هیئت امنای کمیته امداد امام خمینی تاکید کرد: مرحوم عسگراولادی در تمام طول زندگی خود در عین حالی که روحیه لطیفی داشت، اما در مقابل منافقین، أشداء على الکفار بود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها