پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
مربی گل‌گهر: جایگاه گلزاری باید مانند جایگاه سیدجلال در پرسپولیس باشد/قلعه‌نویی برنامه خوبی برای تعویض دارد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

مربی گل‌گهر: جایگاه گلزاری باید مانند جایگاه سیدجلال در پرسپولیس باشد/قلعه‌نویی برنامه خوبی برای تعویض دارد

به گزارش جامعه نیوز:

 مربی گل‌گهر: جایگاه گلزاری باید مانند جایگاه سیدجلال در پرسپولیس باشد/قلعه‌نویی برنامه خوبی برای تعویض دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سعید الهویی در نشست خبری پس از بازی مقابل ذوب‌آهن، در نشست خبری اظهارداشت: مقابل یکی از تیم‌های خوب لیگ بازی کردیم، تیمی که در بازی قبلی مقابل استقلال نشان داد نشان داد چقدر به ذهنیت آقای حسینی نزدیک شده است. ما یک پیروزی خوب به دست آوردیم. با توجه به ساختار ذوب‌آهن این موضوع را پیش‌بینی می‌کردیم موقعیت‌های زیادی ایجاد نکنیم اما به حریف هم موقعیت ندادیم و توانستیم با یک گل برنده میدان باشیم.

مربی گل‌گهر ادامه داد: امیدوارم این مسیر را که آقای قلعه‌نویی ترسیم کرده به خوبی پیش ببریم. به آقای حسینی تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم این تیم در ادامه موفق خواهد بود. از تیم خودمان هم تشکر می‌کنم. بعد از باخت مقابل فولاد، بچه‌ها به فرم خوب خود برگشتند و سعی کردند بار تیم را روی دوش بکشند و در این بازی جبران کنند. خدا را شکر که به روند خوب خودمان برگشتیم.

وی درباره تغییر تاکتیک در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام شد، گفت: قلعه‌نویی برنامه خوبی برای تعویض دارد. اتفاقات نیمه اول برنامه‌های ما را در بخش تهاجمی برآورده نکرد، بنابراین او سعی کرد با ۳ تغییر تاکتیکی شکل متفاوتی را ارائه دهد و با همان ترکیبی که می‌خواستیم به گل رسیدیم. در نیم فصل دوم دست قلعه‌نویی باز است و براساس عملکرد بازیکنان ترکیبات مختلفی را وارد زمین می‌کند.

الهویی در پاسخ به این سوال که مهران گلزاری به عنوان یک بازیکن سیرجانی وارد زمین شد، آیا او می‌تواند دقایقی بیشتری برای تیم بازی کند، خاطرنشان کرد: گلزاری کاپیتان اول و از بازیکنان باکیفیت ماست. ما با او بارها درباره سیدجلال حسینی صحبت کرده‌ایم؛ مهران باید جایگاه سیدجلال در پرسپولیس را در گل‌گهر داشته باشد یعنی رهبری تیم فارغ از اینکه چه تایمی بازی کرده است. این ذهنیت کاپیتانی در او خوب شکل گرفته و به ما در کنار سایر بزرگان تیم کمک می‌کند.

این خبر را هم ببینید:  نشست کمیسیون اصل 90 با دستگاه‌های مسئول درباره آبیاری صیفی‌‌کاری در جنوب تهران با آب آلوده

مربی گل‌گهر یادآور شد: نکته دیگر اینکه خوب است فوتبالیست‌های سیرجانی پیشرفت کنند اما باید بدانیم رسیدن به این فضا و جایگاه نیاز به زمان دارد. اول باید بازیکنان را از جوانان توسعه دا، این موضوعی است که در باشگاه رخ داده و قلعه‌نویی نیز از بازیکنان جوان و مستعد سیرجان استفاده کرده است. آینده تیم متعلق به بازیکنان شایسته سیرجانی و سایر بازیکنانی است که جان‌شان را برای تیم بدهند. این نکته بسیار مهم است.

انتهای پیام/