رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  مراجعه و خرید از نمایشگاه مجازی قرآن برای کاربران همراه اول رایگان شد به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس بازدید و خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم برای کاربران همراه اول رایگان شد. ارائه تسهیلات به کاربران مرتضی خدمتکار دبیر اجرایی نمایشگاه مجازی قرآن کریم در گفت‌وگو با […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مراجعه و خرید از نمایشگاه مجازی قرآن برای کاربران همراه اول رایگان شد

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس بازدید و خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم برای کاربران همراه اول رایگان شد.

ارائه تسهیلات به کاربران

مرتضی خدمتکار دبیر اجرایی نمایشگاه مجازی قرآن کریم در گفت‌وگو با فارس با اعلام این خبر گفت: طی جلسه‌ای که با مدیر‌عامل اپراتور همراه اول داشتیم درباره برخی خدمات و برنامه‌ها در نمایشگاه قرآن مذاکراتی انجام شد که مهم‌ترین آن ارائه تسهیلات به کاربران این اپراتور تلفن همراه بود.

بازدید و خرید رایگان برای کاربران همراه اول

وی ادامه داد: براساس توافق صورت گرفته قرار شد همه کاربران همراه اول به صورت رایگان و بدون اینکه هزینه‌ای برای اینترنت آنها لحاظ و یا از بسته آنها کاسته شود بتوانند از بخش‌های محتوایی و فروش نمایشگاه قرآن کریم بازدید و خرید کنند.

تخفیف ۵۰ درصدی برای کاربران دیگر اپراتور‌ها

خدمتکار درباره دیگر اپراتور‌های همراه گفت: در این زمینه با سازمان فن‌آوری اطلاعات هماهنگی‌هایی صورت گرفته تا طبق تعرفه‌هایی که برای برنامه‌های فرهنگی دارند برای کاربران دیگر اپراتور‌ها هم تخفیف ۵۰ درصدی مصرف اینترنت لحاظ شود و تلاش می‌کنیم برای دیگر کاربران هم در اولین روز نمایشگاه این تسهیلات فراهم شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ۲۰ میلیارد تومان از زکات جمع آوری شده برای محرومان هزینه شده است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها