رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  مدیرکل جدید ثبت اسناد و املاک بوشهر معرفی شد به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مراسم تکریم و معارفه مدیران کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر ظهر امروز با حضور معاون استاندار بوشهر، مسؤولان قضایی استان و مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان ثبت اسناد کشور برگزار شد. در این مراسم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مدیرکل جدید ثبت اسناد و املاک بوشهر معرفی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مراسم تکریم و معارفه مدیران کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر ظهر امروز با حضور معاون استاندار بوشهر، مسؤولان قضایی استان و مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان ثبت اسناد کشور برگزار شد.

در این مراسم رئیس کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به اینکه دستگاه قضایی با بهره‌گیری از احکام اسلامی و قوانین اسلام خدمات ارزنده‌ای به مردم ارائه می‌کند اظهار داشت: همه سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی از یک ساختار و تشکیلات مطلوب خدمات لازم به جامعه هدف ارائه می‌کنند.

علی جمادی، برخورد با متصرفان زمین‌های ملی و منابع طبیعی را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: سال گذشته با پیگیری‌های انجام شده یک هزار و ۶۹۴ هکتار زمین‌های متصرف از سوی سودجویان در این استان رفع تصرف شد و به بیت‌المال بازگشت.

مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک هم از اجرا طرح کاداستر خبر داد و تصریح کرد: در سال گذشته بیش از ۵۴.۵ میلیون از اراضی کشور برای صدور سند مالکیت بر اساس نقشه کاداستر آماده سازی و تثبیت مالکیت شد.

سعید بابازاده با اشاره به اینکه برای ۴۷ میلیون هکتار اراضی کشور سند حدنگار و یا کاداستر صادر شده است تصریح کرد: این میزان صدور سند بر اساس نقشه کاداستر نسبت به سال ۱۳۹۸ بیش از ۴۷۸ درصد رشد داشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر هم گره‌گشایی از مشکلات مردم را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: دستگاه قضایی محل امن و پناهگاه مطمئن برای مظلومان و خدمات این دستگاه قابل قدردانی است.

این خبر را هم ببینید:  توزیع ۴۵ بسته حمایتی بین نیازمندان همدان

محمدتقی ایرانی خدمات دستگاه قضایی را قابل تقدیر دانست و خاطر نشان کرد: اداره کل ثبت اسناد و املاک خدمات قابل توجهی در راستای مطالبات مردم ارائه می‌کند که نشان از عدالت محور بودن این فعالیت‌ها است.

در این آیین محمدرضا بزرگمهر به عنوان مدیرکل جدید ثبت اسناد و املاک استان بوشهر منصوب و از خدمات مهرداد دلجو سرپرست این اداره کل قدردانی شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها