رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مدیرعامل خبرگزاری فارس: در هفت سال گذشته منتقدین دولت ایام سختی را داشتند به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس، در نشست مدیران ارشد رسانه‌ها با حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین علیه السلام و تشکر بابت تلاش‌های ۷ ساله […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مدیرعامل خبرگزاری فارس: در هفت سال گذشته منتقدین دولت ایام سختی را داشتند

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس، در نشست مدیران ارشد رسانه‌ها با حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین علیه السلام و تشکر بابت تلاش‌های ۷ ساله دولت، گفت یک سال مهم و حیاتی که  بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های اصلی طبیعتاً در این مدت به سرانجام خواهد رسید را در پیش داریم.

وی با تاکید بر اینکه حیف است در این جلسه بخواهیم گله‌گذاری کنیم، ادامه داد: اما در حد همین یک جمله بدانید که در این هفت سال گذشته منتقدین شما ایام سختی را داشتند و تفصیل آن بماند در جلسات مختلف.

تیرانداز تصریح کرد: در شرایطی که امروز دوستان اصلاح طلب ما که حامیان اصلی دولت هستند مشغول فاصله گذاری سیاسی و اجتماعی با دولت هستند بدانید که رسانه‌ای های انقلابی نجیبانه درحال تبدیل گفتمان «خبر خوب» به گفتمان اصلی رسانه‌ای کشور هستند.

مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: منظور از خبر خوب درست، زیبا و علمی دیدن وقایع و پدیده‌ها ولو مسائلی چون تحریم و کرونا است تا با نگاه فرصت محورانه و ناظر به حل مشکلات به آن نگاه کنیم. 

وی با بیان اینکه خبر خوب زیبا دیدن وقایع است که مورد غفلت قرار گرفته شده است، اضافه کرد: (رهبر انقلاب) فرمودند که سه صد روز فرصت داریم و شما هم (رئیس جمهور) بین مردم معروف شده‌اید که مشکلات را صد روزه حل می‌کنید لذا فرصت خیلی مناسبی است و من همین‌جا به نمایندگی از رسانه‌های جریان انقلابی به شما خداقوت می‌گویم و اطمینان می‌دهم که این زمان فرصت مناسبی برای تشریح و تبیین اتفاقات خوبی است که در یکسال آینده رقم خواهید زد.

تیرانداز با اشاره به فرهنگ ناصحیحی که در چهار الی پنج دوره گذشته در کارزار انتخابات با آن مواجه هستیم، بیان داشت: برخی از زحمت‌کشان که در مقام کاندیداتوری برای مناصب مختلف جمله ریاست جمهوری ورود پیدا می کند با یک ادبیاتی به دنبال کسب اعتبار هستند البته به قیمت مشروعیت زدایی از انقلاب.

مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: سوال ما اینجا این است که چه باید کنیم و شما چه تصمیمی دارید که از این اتفاق که برخی در انتخابات حاضرند بسیاری از زحمات و زیرساخت‌ها را نابود کنند، تا بتوانند یک توفیق ظاهری در انتخابات بدست آورند را جلوگیری کنید؟

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها