رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

به گزارش جامعه نیوز:  مدعیان بازگرداندن عزت به پاسپورت ایرانی، پیگیر آزادی دیپلمات ایرانی باشند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس و عضو هیات رئیسه، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در تذکری خطاب به دولت و دستگاه دیپلماسی اظهار داشت: بیش از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مدعیان بازگرداندن عزت به پاسپورت ایرانی، پیگیر آزادی دیپلمات ایرانی باشند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس و عضو هیات رئیسه، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در تذکری خطاب به دولت و دستگاه دیپلماسی اظهار داشت: بیش از یک هزار روز است که دیپلمات عزیز ما در اسارت به سر می‌برد. کسانی که می‌خواستند عزت را به پاسپورت ایرانی بازگردانند، پیگیر آزادی این دیپلمات باشند.

گفتنی است، اشاره این نماینده مجلس به بازداشت غیرقانونی «اسدالله اسدی» دبیر سوم سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین است که در سال ۲۰۱۸ به اتهام واهی تلاش برای بمبگذاری در گردهمایی منافقین در پاریس، توسط پلیس آلمان دستگیر و بعد از سه ماه بازداشت، به پلیس بلژیک تحویل داده شد.

بهمن ماه سال گذشته، دادگاهی در بلژیک، با نقض مصونیت دیپلماتیک اسدی و بدون اثبات اتهامات وی، او را به ۲۰ زندان محکوم کرد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  بیانیه نمایندگان مجلس | گستاخی مکرون در جهت کُند کردن روند پرشتاب اسلام‌گرایی در فرانسه است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها