پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

مدافع سلامت بسیجی و جهادگر به دلیل ابتلا به کرونا آسمانی شد

به گزارش جامعه نیوز:

 مدافع سلامت بسیجی و جهادگر به دلیل ابتلا به کرونا آسمانی شد

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، زهرا خدابنده‌لو جهادگر بسیجی و از اعضای کادر درمان به دلیل ابتلا به کرونا آسمانی شد.

 مرحوم خدابنده لو از  از پایه گذاران و اعضای فعال گروه جهادی سفیران کوثر نور بود که از سال ۸۶ تا کنون در این گروه جهادی مخلصانه و با روحیه جهادی خود در استان‌های تهران و خوزستان به فعالیت و ارائه خدمات پرداخت و در اردوهای مختلف جهادی به عنوان مسئول تیم پزشکی در مناطق جنگی و شهرهای محروم خالصانه به مردم خدمت کرد.

حضور مستمر در اردوهای جهادی پزشکی و ارائه خدمات درمانی به محرومان، حضور در مناطق سیل‌زده، برپایی داروخانه سیار در اردوهای جهادی مناطق محروم، حمایت مالی درمانی و پزشکی از بیماران به خصوص بیماران سرطانی و بیماران مبتلا به کرونا، حضور جهادی در سامانه ۴۰۳۰، همکاری با کمیته امداد امام خمینی، بنیاد علوی، ستاد اجرایی فرمان امام، بسیج جامعه پزشکی و بسیج سازندگی به عنوان متخصص و فعال جهادی در راستای خدمات رسانی به مناطق محروم از جمله اقدامات این مدافع سلامت بود.

مرحوم خداوندلو به عنوان داروساز آنکولوژی و مسئول فنی کلین روم ساخت داروهای شیمی درمانی در انستیتو کانسر در بیمارستان امام خمینی مشغول فعالیت بود و با شیوع ویروس کرونا در بخش های مختلف مرتبط با بیماران کرونایی به خدمت پرداخت.

مراسم تشییع پیکر این مرحوم که امروز صبح از بیمارستان حضرت امام خمینی تا منزل وی برگزار شد، ظهر امروز در قطعه ۱۰۳ بهشت زهرا به خاک سپرده خواهد شد.

این خبر را هم ببینید:  تصمیمات سفرهای استانی سریع اجرا نشود این سفرها نتیجه عکس خواهد داشت

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *