رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مخملی قائم مقام جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی شد به گزارش خبرگزاری فارس، در تازه‌ترین جلسه دبیران استانی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی که با حضور دبیران استانی جمعیت در فضای مجازی برگزار شد، مجتبی شاکری دبیرکل این جمعیت ضمن ارج نهادن به جایگاه بلند حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) در عالم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مخملی قائم مقام جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی شد

به گزارش خبرگزاری فارس، در تازه‌ترین جلسه دبیران استانی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی که با حضور دبیران استانی جمعیت در فضای مجازی برگزار شد، مجتبی شاکری دبیرکل این جمعیت ضمن ارج نهادن به جایگاه بلند حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) در عالم هستی و عنایات خاص ایشان در جریان انقلاب و سالهای دفاع مقدس و ارتباط ویژه جانبازان با این بانو که حلقه وصل خمسه طیبه است مکتب امام را باز تابنده نور این ذخیره هستی در عالم اسلام و بشریت دانست. 

در این جلسه مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انتخاب شایسته سه تن از پیشکسوتان فرهنگ ایثار و شهادت، جانباز دفاع مقدس حسن مخملی بعنوان قائم مقام دبیرکل، جانباز انقلاب آقای امیر عقیقی بعنوان دبیر جمعیت در استان تهران و جانباز مدافع حرم هاشم اسدی به عنوان نماینده ویژه جمعیت در انتخابات شورای شهر تهران که با رای شورای مرکزی مطابق اساس نامه جمعیت صاحب رای شدند را به آنان و همه اعضای جمعیت تبریک گفت و از مسئولین گذشته قدردانی کرد و توفیق آنان را در مسئولیتهای جدید خواستار شد.

در این جلسه چکیده گزارش از یازده نشست ستاد انتخابات جمعیت جانبازان به اطلاع دبیران استانی رسید. عناوینی چون اهمیت مشارکت حداکثری مردم، حضور پیروزمندانه و امیدوار جریان نیروهای انقلاب در انتخابات، وحدت مرجعیت تصمیم‌گیری طیف نیروهای انقلاب، ارتباط تعریف‌شده هدفمند بین نامزدهای حاضر در صحنه رقابت و پرهیز از رقابت درون جریانی و نیز به روز رسانی مدل ائتلاف نیروهای انقلاب و دعوت از مدل های موازی برای تجمیع در مدل اصلی برای خلق حماسه ای دیگر در انتخابات ۱۴۰۰ و نیز اتخاذ تدبیر هوشمندانه نیروهای انقلاب برای پرهیز از رقابت درون جریانی نامزدها مطرح شد.

این خبر را هم ببینید:  روحانی در تماس امیر قطر: امنیت و ثبات منطقه در چارچوب همکاری‌های منطقه‌ای قابل دسترس است

همچنین به موضوع فصل جدید فعالیت جمعیت جانبازان در قالب «جبهه تحول‌خواهان انقلابی» پرداخت و بر لزوم تعریف ابعاد ساختار و هماهنگی‌های این جبهه در مراکز استان‌ها با توجه به اهمیت برگزاری دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا تاکید شد. 

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن تحلیل وضعیت جبهه رقیب و شکنندگی در درون جریان مدعی اصلاحات، مواضع دشمن پسندانه آنان را در تحریف مکتب امام، دفاع از اغتشاش گران اجاره ای و شرطی کردن اقتصاد کشور به قیمت تن دادن به برجام های ۲، ۳ و ۴  ننگ آور خواند.

در این جلسه مقرر شد دبیران استان‌ها در معرفی پنج نام پیشنهادی به عنوان چهره‌های فصل‌الخطاب و مرجع برای تعیین تکلیف نامزدهای طیف نیروهای انقلاب در انتخابات مشارکت کنند. همچنین دبیران استانی در اعلام سه نام مشخص به ترتیب اولویت برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری که باید مورد حمایت قرار گیرند، مشارکت داشته باشند.

در بخشی از این جلسه پاسخ به پرسش های تشکیلاتی برای توسعه دفاتر استانی تا سطح شهرستانها و نحوه تعامل تنگاتنگ با مرکز مطرح شد.

همچنین دبیران استان‌ها در این جلسه اعلام آمادگی کردند برای مدل‌سازی تشکیل ساختاری مطابق «جبهه تحول‌خواهان انقلابی» در استان‌ها،  مشابه آنچه که در مرکز صورت گرفته است، مشارکت فعال داشته باشند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها