پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

مخبر: قول هایی که رئیس جمهور و وزرا به مردم داده اند باید ماهانه چک شود

به گزارش جامعه نیوز:

 مخبر: قول هایی که رئیس جمهور و وزرا به مردم داده اند باید ماهانه چک شود

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمّد مخبر، معاون اول رییس جمهور، صبح امروز (پنجشنبه ۴ شهریور) در نخستین جلسه هیأت دولت خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رئیسی شما در دوران انتخابات قول‌هایی داده‌اید و مردم شما را به صدق می‌شناسند، منتها این نمی تواند دائم باشد اگر ادامه دار نباشد. این موضوع هم صرفاً دست شما نیست. همه قول‌هایی که شما داده اید در وزارت خانه‌ها باید اجرایی شود.

وی ادامه داد: وزرا هم در مجلس قول هایی داده اند. از دیروز رؤسای کمیسیون‌های مجلس با من تماس گرفتند و گفتند قول‌هایی که توسط وزرا داده شده چه می‌شود. 

مخبر ادامه داد: آقای رییس‌جمهور قول‌های شما احصا شده و باید زمان آن مشخص شود. وزرا هم قول‌هایی که در برنامه‌های خود و کمیسیون داده‌اند باید احصا کند و با جدول‌بندی و زمان‌بندی ماهانه چک شود‌.

معاون اول رئیس جمهور افزود: مثلاً اگر آقای قاسمی قرار است یک میلیون مسکن بسازد باید مشخص بشود که ماهی ۸۰ تا ۹۰ خانه ساخته شود و طوری باشد که پیشرفت فیزیکی آن معلوم باشد.

مخبر با اشاره به وضعیت ارزش پول ملی گفت: باید احیای ارزش پول ملی را از وعده های خودمان بدانیم و آن را عملی کنیم. این موضوع هم با تولید اتفاق می افتد.

معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: باید روند عملی شدن وعده های وزرا بررسی و کنترل شود و طوری نباشد که آخر سال ببینیم خدای ناکرده این وعده ها به نتیجه نرسیده است.

این خبر را هم ببینید:  آغاز به‌کار مجدد مؤسسه و مجتمع فرهنگی ائمه اطهار (ع)/ عرصه فرهنگ، میدان جهاد است

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *