پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
مخبر دارای کارنامه موفقی در محرومیت‌زدایی در کشور است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

مخبر دارای کارنامه موفقی در محرومیت‌زدایی در کشور است

به گزارش جامعه نیوز:

 مخبر دارای کارنامه موفقی در محرومیت‌زدایی در کشور است

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به انتصاب محمد مخبر به سمت معاون  اولی رئیس جمهور گفت: محمد مخبر در طول مدیریتش در ستاد اجرایی فرمان امام تلاش زیادی را برای محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف کشور داشت.

وی افزود: مخبر دارای کارنامه موفقی در بحث محرومیت‌زدایی است و در این زمینه در جایگاهی که بود از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: با توجه به انتصاب محمد مخبر به عنوان معاون رئیس جمهور و با توجه به منابع و ظرفیت‌های قانونی که در اختیار وی در این جایگاه است امید آن می‌رود تا وی در بحث محرومیت‌زدایی بیش از پیش تلاش داشته باشد.

جوکار خاطرنشان کرد: محمد مخبر علاوه بر اینکه دوران زیادی را به عنوان مدیر ستاد اجرایی فرمان امام به کشور خدمت می‌کرده مدتی هم در شورای عالی انقلاب فرهنگی مشغول به خدمت بوده که در هر دو جا تلاش‌های بی‌وقفه‌ای را از وی شاهد بودیم.

وی افزود: امیدواریم با انتصاب محمد مخبر به عنوان معاون اول رئیس جمهور شاهد محرومیت‌زدایی از نقاط مختلف کشور باشیم و ثمره این انتصاب را مردم هر چه زود بتوانند ببینند.

به گزارش فارس، رئیس جمهور طی حکمی محمد مخبر را به سمت معاون اولی خود منصوب کرد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  کاهش ۱۰ درصدی زمان پاسخگویی در پزشکی قانونی/ سقط‌های جنایی آمار وحشتناکی دارند