پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
مخالف وزیر پیشنهادی ورزش/ یزدیخواه: از سجادی کار شاخص ورزشی ندیدیم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

مخالف وزیر پیشنهادی ورزش/ یزدیخواه: از سجادی کار شاخص ورزشی ندیدیم

به گزارش جامعه نیوز:

 مخالف وزیر پیشنهادی ورزش/ یزدیخواه: از سجادی کار شاخص ورزشی ندیدیم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید علی یزدی‌خواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اظهار داشت: سال ۱۳۹۰ آقای سجادی در مجلس نهم در همین جایگاه برای وزارتخانه ورزش معرفی شد که ۱۳۷ نفر با او مخالفت کردند و ۸۶ نفر موافق او بودند. از آن زمان به بعد کار شاخص ورزشی از او ندیدیم که این رتبه و جایگاه را ارتقا بخشد.

وی افزود: آقای سجادی جزو افتخارات ورزشی است و کمتر قهرمانی در سطح آسیا سراغ داریم که این میزان برای ما افتخار آفرینی کرده باشد.ایشان یک شخصیت ورزشی صاحب‌نام است. مخالفت بنده مربوط به شخصیت حقیقی او نیست بلکه از جایگاه تصدی‌گری وزارت ورزش و جوانان است.

وی افزود: سجادی در دو ومیدانی جزو افتخارات کشور است که هنوز کسی نتوانست رکورد او را بزند اما بحث مدیریت به قدری مهم است که حتی در همین فدراسیون دو و میدانی موفق نشد کرسی ریاست را کسب کند و این نکته بسیار مهم در ورزش است.

یزدی‌خواه با مردمی و قوی خواندن دولت آقای رییسی گفت: دولت آیت‌الله رییسی می‌خواهد به طبقات محروم و متوسط جامعه و همچنین بقیه اقشار خدمات رایگان ارائه دهد اما آقای سجادی در این سال‌ها بیشتر در حوزه‌های ورزشی لاکچری مانند اسب‌دوانی، بولینگ و بیلیارد فعال بوده است و در این سال‌های اخیر هم با مجتمع ایران مال قرارداد بسته است.

وی اضافه کرد: ایران مال بزرگترین مجتمع تجاری اداری خاورمیانه با هزاران هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و یکی از ۱۰ مجتمع تجاری بزرگ دنیاست.

این خبر را هم ببینید:  ترور‌های دانشمندان کشورمان به پشتوانه استکبار بوده است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: برای من علامت سوال شد که آقای سجادی که می‌خواهد کار ورزشی کند باید با ایران مال قرارداد ببندد یا اینکه سراغ باشگاه‌های دست دوم و سوم و جنوب شهر برود که خود بچه‌ جنوب شهر است. اینها روحیه متمایل به اشرافی‌گری را از او نشان می‌دهد و با دولت مردمی سیزدهم تناسب چندانی ندارد.

انتهای پیام/