پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

مخالف وزیر پیشنهادی ورزش/ راستینه: برنامه‌های سجادی غیرتحولی است

به گزارش جامعه نیوز:

 مخالف وزیر پیشنهادی ورزش/ راستینه: برنامه‌های سجادی غیرتحولی است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد راستینه رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، امروز (چهارشنبه ۳ شهریور ماه) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و در مخالفت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اظهار داشت: آقای سجادی را همه می‌شناسیم. او قهرمان و مدال آور پرافتخار انقلاب اسلامی است؛ بسیاری از قهرمانان با ما تماس گرفته و درخواست صحبت به عنوان موافق و یا درخواست صحبت به عنوان مخالف داشته‌اند.

نماینده شهر کرد در مجلس تصریح کرد: من مسئول کمیته تربیتی بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس هستم و یک سال است که مستقیما با وزارت ورزش و جوانان در ارتباط هستم. اما برنامه‌های آقای سجادی برای این وزارتخانه غیرتحولی است و او برنامه‌های جاری وزارت ورزش را به مجلس ارائه داده است.

راستینه تصریح کرد: سابقه آقای سجادی در معاونت ورزش و جوانان نشان داده است که او سبب تعلیق بسیاری از فدراسیون‌ها و ورزش‌ها بوده و اگر نبود وساطت دکتر جلیلی و اقدامات نیروهای امنیتی، ما عملا المپیک لندن را از دست داده بودیم.

وی افزود: ۳۶۰۰ سمن جوانان در کشور وجود دارد که بدون برنامه هستند اما ما امروز نیازمند چهره انقلابی، شجاع و توانمند برای هدایت سمن‌ها به منظور هویت بخشی به انقلاب اسلامی هستیم.

رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: سمن‌ها امروز به جزئی از بدنه بروکراسی فربه وزارت ورزش و جوانان تبدیل شده‌اند.

وی خطاب به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: آقای سجادی! شما از آقای مهرعلیزاده حکم قائم مقامی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای را دریافت کرده‌‌اید و وقتی من از او سؤال کردم که چرا شما این حکم را دریافت کرده‌اید به من پاسخ داد که من ساعت‌ها مقابل مهرعلیزاده مصاحبه شدم، اما آقای مهرعلیزاده که اصلاح طلب است وقتی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری اظهارات خود را بیان می‌کرد و همه مردم آن موضوعات را می‌دیدند، آیا می‌توانیم بپذیریم که آقای سجادی قائم مقام یک فرد تماما اصلاح طلب باشد؟

این خبر را هم ببینید:  شلیک موفقیت‌آمیز نسل جدید موشک‌های کروز دریایی برد بلند و کوتاه

ادامه دارد…


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *