پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

مخالف وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی/ احمدی بیغش: ضرغامی وجاهت ملی و اعتبار بین‎‌المللی ندارد

به گزارش جامعه نیوز:

 مخالف وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی/ احمدی بیغش: ضرغامی وجاهت ملی و اعتبار بین‎‌المللی ندارد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌بیغش نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در مخالفت با ضرغامی وزیر پیشنهادی گردشگری اظهار داشت: آقای ضرغامی! شما حتی رئیسی را قبول نداشتید، در عجبم چطور شما را انتخاب کرده است؟

وی خطاب به وزیر پیشنهادی گردشگری افزود: شما وجاهت ملی و اعتبار بین‎‌المللی ندارید، تردیدی ندارم اگر در سطح وزارت‎خانه قرار بگیرید حوزه گردشگری از هم فرو می‌‎پاشد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای رئیسی معرفی برخی وزرای پیشنهادی توهین به مجلس نیست؟ از رئیسی می‌پرسم کدام وزیر خروجی سایت معرفی مدیرانِ شما بوده است؟

احمدی بیغش بیان کرد: آقای ضرغامی طبق اطلاع ما شما به عنوان مدعی ریاست جمهوری حتی رئیسی را قبول نداشته و در ایام انتخابات یک بار دعوت زحمت کشان ستاد ایشان جهت سخنرانی در تهران را نپذیرفتید.

وی در ادامه بیان کرد: مخالفتم با استناد به موارد مستند و تحلیل و ارزیابی واقع بینانه است. هر چه گشتم و با بزرگان و صاحب نظران مشورت داشتم سر سوزنی، سوابق، تجربیات و تحصیلات و عملکرد گذشته شما تناسبی با وزارت میراث فرهنگی ندارد؛ به طوری که برخی از ما نمایندگان مجلس در عجب ماندیم که آقای رئیسی شما را مبتنی بر چه فاکتورهایی برای این وزارتخانه معرفی کردند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تاکید ایران بر لغو تمام تحریم‌ها/ فرسایشی شدن مذاکرات قابل قبول نیست

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *