رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 54 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 20 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مخالفت کمیسیون اجتماعی با حذف تبصره مربوط به جذب نیرو پس از خالی شدن ۱۰ درصد پست‌های دولتی علی بابایی‌کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:‌در جلسه امروز لایحه اداری و استخدامی شهرداری‌های کل […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مخالفت کمیسیون اجتماعی با حذف تبصره مربوط به جذب نیرو پس از خالی شدن ۱۰ درصد پست‌های دولتی

علی بابایی‌کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:‌در جلسه امروز لایحه اداری و استخدامی شهرداری‌های کل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ماده یک آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

وی افزود: براساس مصوبه اعضای کمیسیون در جریان بررسی این لایحه با مصوبه اعضای کمیسیون این لایحه پس از تبدیل شدن به قانون شامل حال شهرداری تهران و همه سازمان‌هایی که به طور صد در صد متعلق به شهرداری‌ها هستند مشمول این قانون می‌شوند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: پس از تصویب ماده یک این لایحه سایر مواد آن برای بررسی بیشتر به کمیته اداری استخدامی کمیسیون و مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع شد تا کمیته مشترکی آن را مورد بررسی بیشتر قرار دهند و نتیجه را برای رای‌گیری به صحن کمیسیون ارائه کنند.

بابایی‌کارنامی خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه طرح حذف تبصره ماده ۳۲ قانون مدیریت خدمات کشوری مطرح شد که با اعضای کمیسیون با آن مخالفت کردند.

وی در پایان گفت:‌در این تبصره که درخواست حذف آن ارائه شده آمده که دستگاه‌های دولتی در صورت خالی شدن ۱۰ درصد از پست‌های خود می‌توانند به صورت ساعتی و قرارداد کار موقت به جذب نیرو بپردازند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها