پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
محکومیت تعیین سفیر بحرین در سرزمین های اشغالی توسط دبیرخانه انتفاضه فلسطین - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

محکومیت تعیین سفیر بحرین در سرزمین های اشغالی توسط دبیرخانه انتفاضه فلسطین

به گزارش جامعه نیوز:

 محکومیت تعیین سفیر بحرین در سرزمین های اشغالی توسط دبیرخانه انتفاضه فلسطین

 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای اقدام کشور بحرین در تعیین سفیر برای سرزمین‌های اشغالی فلسطین را محکوم کرد.

متن کامل بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین به شرح زیر است:

باسمه تعالی 

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ، خنجر زدن از پشت و اقدام خیانت آمیز و ضد اسلامی دولت بحرین علیه ملت فلسطین ؛ جهت افتتاح سفارت در سرزمین های اشغالی و تعیین سفیر را به شدت محکوم می‌نماید.

بی تردید حکام بحرین و خائنان به آرمان فلسطین و قدس شریف هرگز نمی‌توانند با این اعمال بی‌ارزش ، بر خلاف اعتقادات مردم و ملت‌های خود و مسلمانان جهان، رژیم اشغالگر و جعلی صهیونیستی را از نتیجه محتوم فروپاشی نجات دهند.

بی تردید فلسطین یک سرزمین اشغالی است و قدس و بیت المقدس به عنوان قبله اول مسلمین و مهد انبیا و معراج پیامبر اکرم (ص) به فلسطینی‌ها تعلق دارد.

ملت مقاوم فلسطین با توکل به خداوند متعال و در سایه بیش از هفت دهه مقاومت و ایستادگی در مقابل تجاوزات رژیم نامشروع تروریست، نژادپرست و کودک‌کش صهیونیستی، سرزمین اشغالی فلسطین را با قدرت فرزندان خود و مقاومت آزاد خواهد کرد و طرح های سازش کارانه هرگز در اراده ملت و حامیان فلسطین خللی ایجاد نخواهد کرد. 

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از همه مجالس حامی ملت فلسطین و آزادیخواهان می‌خواهد تا با محکوم نمودن روند سازش، از ملت فلسطین در مقابل ظلم و ستم اشغالگران صهیونیست و تجاوزات آنها حمایت نمایند.

این خبر را هم ببینید:  اسامی نامزدهای پیشنهادی شورای شهر تهران به شورای ائتلاف اعلام شد

انتهای پیام/