رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 28 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  محکومیت تعدادی از امضاکنندگان بیانیه۷۷نفره حمایت از آشوب‌طلبی/شکوری راد به حبس محکوم شد به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، جمعی از امضا کننده بیانیه ۷۷ نفره که در جریان آشوب‌های آبان ماه سال ۹۸ صادر شده بود به حبس محکوم شدند. برپایه این خبر علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت به یک سال […]

به گزارش جامعه نیوز:

 محکومیت تعدادی از امضاکنندگان بیانیه۷۷نفره حمایت از آشوب‌طلبی/شکوری راد به حبس محکوم شد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، جمعی از امضا کننده بیانیه ۷۷ نفره که در جریان آشوب‌های آبان ماه سال ۹۸ صادر شده بود به حبس محکوم شدند.

برپایه این خبر علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت به یک سال حبس تعزیری، مهدی محمودیان به پنج سال حبس و محمد حسین کروبی، محسن آرمین، قربان بهزادیان نژاد و صدیقه وسمقی هر کدام به یک سال حبس تعزیری محکوم شدند.

همچنین آذر منصوری، ریحانه طباطبایی، عیسی سحرخیز، عبدالله رمضان زاده، محمدصادق نوروزی، مهدی دریس‌پور و حسن اسدی‌زیدآبادی، محسن امین زاده از اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام تبرئه شدند.

به گزارش فارس، نامه‌ای در جریان آشوب‌های خیابانی سال۹۸ با امضای ۷۷نفر از اصلاح طلبان منتشر شد که فهوای آن موضع حمایتی این افراد  از آشوب‌ها بود که همان زمان مورد واکنش منفی بسیاری از شخصیت‌ها و جریان‌های سیاسی کشور واقع شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها