رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 3 August
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  محمدعلی کامفیروزی تبرئه شد به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، قوه قضاییه اعلام کرد: رأی برائت محمد علی کامفیرزوی از فعالان سابق نشریات دانشجویی در شعبه اول دادگاه تجدید نظر استان فارس صادر شد. پرونده محمدعلی کامفیروزی که با اتهام توهین به مقام معظم رهبری در جریان رسیدگی بدوی منجر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 محمدعلی کامفیروزی تبرئه شد

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، قوه قضاییه اعلام کرد: رأی برائت محمد علی کامفیرزوی از فعالان سابق نشریات دانشجویی در شعبه اول دادگاه تجدید نظر استان فارس صادر شد.

پرونده محمدعلی کامفیروزی که با اتهام توهین به مقام معظم رهبری در جریان رسیدگی بدوی منجر به صدور رأی غیر قطعی دو سال حبس شده بود، با تجدید نظر خواهی وی مجدد در دستور کار رسیدگی در دادگاه تجدیدنظر قرار گرفت.

بنابراین گزارش، پس از دریافت تقاضای تجدیدنظر خواهی وی؛ پرونده در شعبه اول دادگاه تجدید نظر استان فارس مطرح شد و با رسیدگی به این پرونده امروز به صورت فوق العاده در دستور کار شعبه مزبور قرار گرفت.

بر اساس رأی صادر شده قضات صادرکننده رأی خاطرنشان کرده‌اند که کامفیروزی در تمام مراحل رسیدگی منکر اتهام توهین به رهبری شده و همچنین در گزارش ضابط پرونده نیز این اتهام گزارش نشده است بنابراین تقاضای تجدیدنظر کامفیروزی صحیح تشخیص داده شده و رأی قطعی بر برائت او صادر می‌گردد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها