رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: محل وقوف متفاوت حجاج در عرفات +فیلم و ‌عکس به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، امسال به دلیل شیوع کرونا اعمال حج با حضور ۱۰ هزار زائر از عربستان برپا می‌شود و سعودی‌ها برای حفظ سلامت زائران خانه خدا تدابیری اندیشیده‌اند تا کرونا موجب نگرانی زائران نشود. بر همین […]

به گزارش جامعه نیوز:

محل وقوف متفاوت حجاج در عرفات +فیلم و ‌عکس

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، امسال به دلیل شیوع کرونا اعمال حج با حضور ۱۰ هزار زائر از عربستان برپا می‌شود و سعودی‌ها برای حفظ سلامت زائران خانه خدا تدابیری اندیشیده‌اند تا کرونا موجب نگرانی زائران نشود.

بر همین اساس از روز گذشته قرنطینه زائران حج امسال به مدت یک هفته آغاز شد و بعد از مناسک حج نیز افراد باید چند روز در قرنطینه باشند.

13990431000563 Test NewPhotoFree - محل وقوف متفاوت حجاج در عرفات +فیلم و ‌عکس

همچنین اعمال حج تمتع از چهارشنبه هشتم ذیالحجه (۲۹ ژوئیه/ هشتم مرداد) آغاز می‌شود و زائران بیت‌الله الحرام پنج‌شنبه در صحرای عرفات وقوف خواهند کرد که با توجه به اهمیت جلوگیری از شیوع کرونا، امسال محل بیتوته زائران در عرفات متفاوت از سال‌های گذشته است. تا جایی که محل اسکان زائران طوری جانمایی شده است تا با رعایت فاصله در این مکان حضور یابند.

13990431000562 Test NewPhotoFree - محل وقوف متفاوت حجاج در عرفات +فیلم و ‌عکس

محل وقوف حجاج که اکنون توسط سعودی‌ها آماده شده است، از پنج‌شنبه هفته آینده آماده پذیرش زائران خواهد بود که در ادامه فیلمی از آماده شدن محل وقوف زائران حج تمتع در صحرای عرفات که با رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی جانمایی شده است، مشاهده می‌کنید:

 

 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  نامه سردار سلیمانی به وزیر بهداشت: بسیج با همه ظرفیت خود آماده تشدید طرح شهید سلیمانی است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها