رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  محصولات صنایع دستی در تهران بازار فروش بیشتری دار د به‌گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، حسینعلی شهریاری عصر امروز از خانه‌خلاق صنایع‌دستی در ساختمان قدیمی دادگستری زاهدان بازدید کرد. نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در این بازدید اظهار کرد: محصولات تلفیقی صنایع‌دستی می‌توانند ارتباط فرهنگی خوبی در بین قومیت‌ها […]

به گزارش جامعه نیوز:

 محصولات صنایع دستی در تهران بازار فروش بیشتری دار د

به‌گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، حسینعلی شهریاری عصر امروز از خانه‌خلاق صنایع‌دستی در ساختمان قدیمی دادگستری زاهدان بازدید کرد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در این بازدید اظهار کرد: محصولات تلفیقی صنایع‌دستی می‌توانند ارتباط فرهنگی خوبی در بین قومیت‌ها در استان بوجود بیاورند.

شهریاری افزود: اگر این محصولات به استان‌های دیگر به‌ویژه پایتخت ارسال شوند قطعا بازار فروش بهتری خواهند داشت.

وی در بحث بیمه صنعت‌گران افزود: هزینه‌های بیمه تامین اجتماعی بالا است و بسیاری از صنعتگران نمی‌توانند خودشان پرداخت کنند، مجلس قبلا وارد شد به صورتی که ۵۰ درصد را فرد و ۵۰ درصد هزینه را دولت پرداخت می‌کرد اما از آنجائیکه دولت نسبت به تعهداتش به سازمان تامین‌اجتماعی عمل نکرده، خیلی سخت گروه دیگری را تحت پوشش قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: بیمه به صورت خویش فرما هزینه های بالایی دارد که قطعا برای صنعتگران مقرون به صرفه نیست، اگر از طریق وزارتخانه به ما منتقل شود میتوانیم اقداماتی را انجام دهیم.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد صنعتگران باید مشخص باشد و اگر تعداد زیاد بود می‌توان رایزنی‌هایی کرد.

انتهای پیام/۳۱۳۹


این خبر را هم ببینید:  در ۷۳ سالگی «اشغال فلسطین»؛ آرمانی که قرار نیست به فراموشی سپرده شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها