رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  محصولات صنایع دستی در تهران بازار فروش بیشتری دارد به‌گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، حسینعلی شهریاری عصر امروز از خانه‌خلاق صنایع‌دستی در ساختمان قدیمی دادگستری زاهدان بازدید کرد. نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در این بازدید اظهار کرد: محصولات تلفیقی صنایع‌دستی می‌توانند ارتباط فرهنگی خوبی در بین قومیت‌ها در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 محصولات صنایع دستی در تهران بازار فروش بیشتری دارد

به‌گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، حسینعلی شهریاری عصر امروز از خانه‌خلاق صنایع‌دستی در ساختمان قدیمی دادگستری زاهدان بازدید کرد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در این بازدید اظهار کرد: محصولات تلفیقی صنایع‌دستی می‌توانند ارتباط فرهنگی خوبی در بین قومیت‌ها در استان بوجود بیاورند.

شهریاری افزود: اگر این محصولات به استان‌های دیگر به‌ویژه پایتخت ارسال شوند قطعا بازار فروش بهتری خواهند داشت.

وی در بحث بیمه صنعت‌گران افزود: هزینه‌های بیمه تامین اجتماعی بالا است و بسیاری از صنعتگران نمی‌توانند خودشان پرداخت کنند، مجلس قبلا وارد شد به صورتی که ۵۰ درصد را فرد و ۵۰ درصد هزینه را دولت پرداخت می‌کرد اما از آنجائیکه دولت نسبت به تعهداتش به سازمان تامین‌اجتماعی عمل نکرده، خیلی سخت گروه دیگری را تحت پوشش قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: بیمه به صورت خویش فرما هزینه های بالایی دارد که قطعا برای صنعتگران مقرون به صرفه نیست، اگر از طریق وزارتخانه به ما منتقل شود میتوانیم اقداماتی را انجام دهیم.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد صنعتگران باید مشخص باشد و اگر تعداد زیاد بود می‌توان رایزنی‌هایی کرد.

انتهای پیام/۳۱۳۹


این خبر را هم ببینید:  رد صلاحیت گسترده طیف خاص سیاسی در انتخابات شورای شهر یزد صحت ندارد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها