پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
محسن منوچهری جزو نفرات برتر مسابقات انتخابی کشتی ناشنوایان معرفی شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

محسن منوچهری جزو نفرات برتر مسابقات انتخابی کشتی ناشنوایان معرفی شد

به گزارش جامعه نیوز:

 محسن منوچهری جزو نفرات برتر مسابقات انتخابی کشتی ناشنوایان معرفی شد

علی خلیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۱ ترکیه برگزار شد که  نفرات برتر پس از ارزیابی و اردوی نهایی به مسابقات اعزام خواهند شد.  

وی با اشاره به حضور محسن منوچهری قهرمان آزادکار کشتی زنجان در این دوره از مسابقات گفت: با برگزاری این مسابقات محسن منوچهری جزو نفرات برتر مسابقات انتخابی کشتی ناشنوایان معرفی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان افزود: طبق مسابقات برگزار شده در وزن  ۵۷ کیلوگرم محمد سیاهوشی از (همدان)، در وزن ۶۱ کیلوگرم، کیوان رستم آبادی از (کرمانشاه)، در وزن ۶۵ کیلوگرم علیرضا کاظمی از (قزوین)، در وزن ۷۰ کیلوگرم فرود حجتی از (کرمانشاه)، در وزن ۷۴ کیلوگرم حسین نوری از (اردبیل) ۷۹ کیلوگرم به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

وی تصریح کرد: همچنین در این مسابقات حمیدرضا کنعانی از (مازندران) در وزن ۸۶ کیلوگرم، حسین دریکوند از (لرستان) در وزن ۹۲ کیلوگرم، محسن منوچهری از ( زنجان) در وزن ۹۷ کیلوگرم، حسن مدانلو  از (مازندران) در وزن ۱۲۵ کیلوگرم و سعید فروتن نژاد از (همدان) به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش فارس، محسن منوچهری قهرمان آزاد کار کشتی زنجان  حضور در مسابقات المپیک در کشور استرالیا سال(۲۰۰۸)، حضور در مسابقات جهانی ارمنستان سال(۲۰۰۹)، مقام سوم المپیک در کشور چین تایپه سال (۱۳۹۱)، مقام هفتم  المپیک در کشور بلغارستان سال(۲۰۱۶)  را در کارنامه دارد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق


این خبر را هم ببینید:  ملایر و لالجین به عنوان شهر خلاق معرفی شدند