رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  محسن رضایی: کاغذهایی که نتانیاهو آن‌ها را اسناد محرمانه ایران می‌داند، جعلی است به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اخیراً در اظهاراتی به تلاش ناکام برخی نفوذی‌ها برای سرقت اسناد محرمانه کشور اشاره کرده بود، که مورد سوءاستفاده برخی اکانت‌های مجازی قرار گرفت. این اکانت‌ها […]

به گزارش جامعه نیوز:

 محسن رضایی: کاغذهایی که نتانیاهو آن‌ها را اسناد محرمانه ایران می‌داند، جعلی است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اخیراً در اظهاراتی به تلاش ناکام برخی نفوذی‌ها برای سرقت اسناد محرمانه کشور اشاره کرده بود، که مورد سوءاستفاده برخی اکانت‌های مجازی قرار گرفت.

این اکانت‌ها مدعی بودند آنچه مورد اشاره محسن رضایی قرار گرفته است، تأیید سخنان پیشین نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر به‌دست آوردن برخی اسناد محرمانه ایران است.

در همین زمینه، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با تکذیب این ادعا گفت: کاغذهایی که نخست وزیر رژیم صهیونیستی نمایش داده و ادعا کرده اسناد کشورمان هستند، جعلی بوده و رفتار نتانیاهو یک‌ نمایش با مصارف داخلی در منازعات حزبی درون سرزمین‌های اشغالی بوده است.

رضایی خاطرنشان کرد: بنده در گفت‌وگویی به بیان خطرات نفوذی‌های دشمن و ضرورت مقابله با پدیده نفوذ پرداختم و به‌عنوان مثال به تلاش ناکام برخی نفوذی‌ها برای سرقت اسناد محرمانه کشور اشاره کردم که خوشبختانه در حال خروج از مرز، بازداشت شده اند. همین موضوع را در گفت‌وگوی مزبور نیز ذکر کرده‌ بودم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ۲۱ اردیبهشت نامزدهای نهایی جبهه اصلاحات معرفی می‌شوند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها