رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 93 خبر


  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 28 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  محسن رضایی: بسیج سازندگی و سپاه پاسداران در کنار مردم ایستاده‌اند به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطّلاع‌رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه با حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیین کلنگ‌زنی احداث ۶۱ واحد مسکونی برای آسیب دیدگان آبگرفتگی دیماه ۹۸شهرستان کارون برگزار شد. در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 محسن رضایی: بسیج سازندگی و سپاه پاسداران در کنار مردم ایستاده‌اند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطّلاع‌رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه با حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیین کلنگ‌زنی احداث ۶۱ واحد مسکونی برای آسیب دیدگان آبگرفتگی دیماه ۹۸شهرستان کارون برگزار شد.

در این مراسم، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن دیدار و گفتگو با اهالی منطقه کوت عبدالله از سازمان بسیج سازندگی و سپاه حضرت ولیعصر(عج) منطقه خوزستان به خاطر توجه به محرومان و ساخت واحدهای مسکونی برای آسیب دیدگان قدردانی کرد.

 رضایی گفت: وظیفه اساسی ما پاسداران، پاسداری از اسلام است. پاسداری از اسلام یعنی پاسداری از مردم و پاسداری از کیان ایران اسلامی، پاسداری از ناموس و شرف آحاد ملت. ما خدمتگزاری به مردم را تکلیف الهی می‌دانیم. هرجا که دولت و نهادهای دیگر کم می‌آورند با این که وظیفه ی قانونی ما نیست ولی از نظر دینی و شرعی وظیفه خودمان می‌دانیم که به کمک مردم بیاییم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه مردم، صاحبان اصلی حکومت و مستضعفین صاحبان این انقلاب هستند گفت: ما خدمتگذاری به مردم مناطق محروم را وظیفه خود می‌دانیم.

رضایی با اشاره به ویژگی‌های تصریح شده از ولی خدا در قرآن گفت: امیرالمومنین به همراه دیگر صحابه در مسجد در حال خواندن نماز بودند که فقیری تقاضای کمک کرد، حضرت علی(ع) در حالت رکوع انگشترش را به او بخشید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به تنگناهای اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکا و تحرکات رژیم صهیونیستی برای نزدیکی به برخی دولتهای عربی اشاره کرد و گفت: در این وضعیت بسیج سازندگی و سپاه پاسداران در کنار شما مردم ایستاده‌اند و ان شا الله بعد از ساخت این واحدها و تحویل به صاحبانشان، باز هم خدمت‌رسانی به شما را با افتخار ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها