رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  محسن رضایی: افکار آمریکایی و تحریم آمریکایی دو لبه قیچی مشکلات ما است به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح امروز (سه‌شنبه ۶ آبان) در همایش بین‌المللی «افول آمریکا؛ روند گذشته و تحوّلات آینده» که با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی در لانه جاسوسی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 محسن رضایی: افکار آمریکایی و تحریم آمریکایی دو لبه قیچی مشکلات ما است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح امروز (سه‌شنبه ۶ آبان) در همایش بین‌المللی «افول آمریکا؛ روند گذشته و تحوّلات آینده» که با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد، گفت: افول آمریکا از چند لحاظ برای ملت ایران اهمیت دارد. آمریکا چه پیش و چه بعد از انقلاب، مانع بزرگ پیشرفت ما بوده است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حرف‌های نویی دارد که در تعار با فرهنگ غرب است، تصریح کرد: بنابراین مسئله افول آمریکا برای ما مسئله مهم اعتقادی است.

رضایی ادامه داد: در دویست سال اخیر که ار‌وپا و آمریکا به غرب آسیا آمده‌اند با همه کشورهای این منطقه مخصوصاً ایران از موضع ارباب نوکری و با برخی کشورها از موضع حیوانات برخورد کردند. تعبیر زشت ترامپ درباره دولت سعودی یکی از زشت‌ترین اتفاقاتی بود که رخ داد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت: نگاه به اقتصاد ایران نشان می‌دهد که افکار آمریکایی در اداره کشور و تحریم‌های آمریکا، دو لبه قیچی‌ ایجاد مشکلات اقتصادی در کشور ماست.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رئیس‌جمهور

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها