رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  محرم‌زاده: قشر ضعیف جامعه زیر فشار اقتصادی در حال له شدن هستند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد محرم‌زاده نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۶ آبان ماه ۹۹) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس با اشاره به حمایت رئیس جمهور فرانسه از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 محرم‌زاده: قشر ضعیف جامعه زیر فشار اقتصادی در حال له شدن هستند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد محرم‌زاده نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۶ آبان ماه ۹۹) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس با اشاره به حمایت رئیس جمهور فرانسه از اهانت‌کنندگان به پیامبر عظیم‌الشأن اسلام ضمن انزجار از این حرکت زشت و غیرعادلانه گفت: این عمل را به شدت محکوم می‌کنیم.

وی با بیان این که تورم و گرانی کمر مردم را شکسته است گفت: بابت این گرانی‌های اخیر اظهار نگرانی و ناراحتی می‌کنم و به دولت تذکر می‌دهم که قشرهای مختلف جامعه به دلیل فشار اقتصادی در جامعه در حال له شدن هستند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که چه کسی جوابگوی مردم است، اظهار داشت: چرا از مسؤولیت خود استنکاف می‌کنید. آقای رئیس جمهور! اگر توان مدیریت کشور را ندارید که ندارید، کنار بکشید و کار را به کاردان بسپارید. انقلاب با خون ۲۵۰ هزار شهید تنومند گردیده است و این در شأن مردم نیست.

محرم‌زاده با تأکید بر این که حوزه انتخابیه وی در فقر و محرومیت به سر می‌برد، گفت: شهرستان اهر و هریس نرخ بالای بیکاری را دارند و بیشتر خانوارهای هریس و اهر تحت پوشش نهاهای حمایتی قرار دارند گفت: اخطار می‌دهم مردم تحت فشار هستند و باید تصمیمی عاجلانه صورت داد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها