رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  محدودیت‌های کرونایی در البرز یک هفته دیگر تمدید شد به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، حسن روحانی، رییس جمهور، امروز در نشست کمیته‌های تخصصی مقابله با کرونا اعلام کرد که محدودیت‌های کرونایی برای هفته آتی در شهرهای قرمز و نارنجی برای تمدید شود. براساس این گزارش در این جلسه به پیشنهاد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 محدودیت‌های کرونایی در البرز یک هفته دیگر تمدید شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، حسن روحانی، رییس جمهور، امروز در نشست کمیته‌های تخصصی مقابله با کرونا اعلام کرد که محدودیت‌های کرونایی برای هفته آتی در شهرهای قرمز و نارنجی برای تمدید شود.

براساس این گزارش در این جلسه به پیشنهاد قرارگاه عملیاتی ستاد مقرر شد محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای شهرهای قرمز و نارنجی تا پایان هفته آینده تمدید شود.

همچنین کمیته‌های بهداشت و درمان و امنیتی – اجتماعی و قرارگاه عملیاتی ستاد ملی گزارش‌های جداگانه‌ای از وضعیت موج چهارم بیماری در استان‌های مختلف کشور و همچنین چگونگی اجرای محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای کنترل و مهار این موج جدید ارائه کردند.

استان البرز نیز با آغاز موج چهارم بیماری کرونا وارد وضعیت قرمز و نارنجی شده است و تمدید محدودیت‌های کرونایی مشمول این استان خواهد شد.

انتهای پیام/ج


این خبر را هم ببینید:  حمله موشکی به مقر وزارت دفاع دولت هادی؛ یک فرمانده ارشد کشته شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها