پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
مجیدی: صحبت درباره مسائل فنی خنده‌دار است چون بازیکنان خسته هستند/ این یک امتیاز بیشتر به درد ما خورد تا الاهلی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

مجیدی: صحبت درباره مسائل فنی خنده‌دار است چون بازیکنان خسته هستند/ این یک امتیاز بیشتر به درد ما خورد تا الاهلی

به گزارش جامعه نیوز:

 مجیدی: صحبت درباره مسائل فنی خنده‌دار است چون بازیکنان خسته هستند/ این یک امتیاز بیشتر به درد ما خورد تا الاهلی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از دیدار استقلال و الاهلی عربستان اظهار داشت: الاهلی خیلی خوب بازی کرد اما تحلیل فنی ندارم. صحبت کردن درباره مسائل فنی خنده دار است چون بازیکنان خسته هستند. دوبار با الدحیل در ۶ روز بازی کردیم. امروز هم ما و هم الاهلی خسته بودیم. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم چون با همه توانشان تلاش کردند. در کل، به آنچه که هدفمان بود، رسیدیم.

وی افزود: فکر می‌کنم ما خیلی باهوش کار کردیم ولی دلیل اینکه نتوانستیم کیفیت دو بازی اول را ارائه دهیم، خستگی بازیکنانمان بود. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانمان بگیرم. برای همه تیم‌ها این مشکل هست. امروز هم الدحیل کیفیتش نسبت به دیدارهای قبلی پایین‌تر بود. همانطور که کاپیتان تیممان گفت، ما به دنبال صعود هستیم و حتما آن را به دست می‌آوریم. با تمرکز کامل و تمام انرژیمان در بازی بعدی شرکت می‌کنیم. 

سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه آیا الاهلی تغییر کرده بود، عنوان کرد: تغییر نکرده بود. ما خسته بودیم.

مجیدی در خصوص عملکرد مظاهری در این دیدار گفت: دروازه‌بان کارش گرفتن توپ است. ما صدر جدول هستیم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

وی در خصوص عملکرد الاهلی عربستان عنوان کرد: من قبل از بازی هم گفته بودم، الاهلی تیم بسیار خوبی است ولی این یک امتیاز بیشتر به درد ما خورد تا الاهلی. آن‌ها خوب بازی کردند و در ابتدا هم این را گفتم. از طرفی بازیکنان ما خیلی خسته بودند.

این خبر را هم ببینید:  جهانپور: ویروس کرونای هندی هنوز در کشور دیده نشده / فراخوانی برای دریافت واکسن نداده‌ایم

سرمربی استقلال با بیان اینکه تیمش باهوش بازی کرد، گفت: ما برای این دیدار یک سازماندهی داشتیم. 

وی در خصوص دیدار با الشرطه گفت: همه بازی‌ها سخت است. مسابقه آخر خیلی سخت است ولی ما یک سازماندهی در تیم داریم که چه زمانی بجنگیم و چه زمانی کنترل کنیم. امروز خسته بودیم و بیشتر بازی را کنترل کردیم.

انتهای پیام/