رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 22 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مجوز کشت برای ۳هزار هکتار و آغاز ترمیم ۵۲۰ کیلومتر جاده از نتایج سفر نمایندگان مجلس به سیستان و بلوچستان علی خضریان در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ گفت: ‏با گذشت کمتر از یک ماه از سفر هیات اعزامی ⁧«‫پیشرفت مردمی»‬⁩ نمایندگان ⁧‫مجلس‬⁩ به ⁧‫بلوچستان‬⁩ تاکنون نتایج خوبی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مجوز کشت برای ۳هزار هکتار و آغاز ترمیم ۵۲۰ کیلومتر جاده از نتایج سفر نمایندگان مجلس به سیستان و بلوچستان

علی خضریان در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ گفت: ‏با گذشت کمتر از یک ماه از سفر هیات اعزامی ⁧«‫پیشرفت مردمی»‬⁩ نمایندگان ⁧‫مجلس‬⁩ به ⁧‫بلوچستان‬⁩ تاکنون نتایج خوبی در حوزه مسکن، راه، راه آهن، کشاورزی و آب آشامیدنی حاصل شده است و این هیات تا کسب نتایج مطلوب پیگیر مسائل اصلی مردم در این استان و مناطق محروم خواهد بود.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: ‏مجوز ⁧‫کشت پنبه‬⁩ در ۳ هزار هکتار از اراضی ایرانشهر پس از ۵۰ سال ممنوعیت صادر شد تا در آینده به کشت ۱۰هزار هکتاری برسد.

وی افزود: ‏پیرامون آب نیز تا حل ریشه‌ای موضوع، سهمیه روزانه ۳۰ لیتر ⁧‫آب‬⁩ شرب برای هر نفر در دشتیاری فراهم و کلنگ ساخت یکهزار واحد ⁧‫مسکن‬⁩ برای حاشیه‌نشینان چابهار زده خواهد شد.

خضریان خاطرنشان کرد: ‏در بخش راه‌سازی ترمیم و آسفالت ۵۲۰ کیلومتر از جاده‌های استان آغاز شده است.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: ‏در حوزه ⁧‫راه آهن‬⁩ نیز مسیر ریلی مهم و استراتژیک ۷۲۰ کیلومتری زاهدان تا چابهار که در ۴ فاز طراحی شده است، در ۲ فاز زاهدان ـ خاش و نیکشهر ـ چابهار آغاز شده است.

خضریان در پایان گفت: ‏پیگیر رفع مشکل مجوز ⁧‫صیادان‬⁩ بریس نیز هستیم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها