رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: مجموعه ۱۰ جلدی «قصه‌های حسنی» خواندنی شد به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، مجموعه‌ ۱۰ جلدی «قصه‌های حسنی» با قلم فروزنده خداجو و تصویرگری بابک عامل قریب در نوبت اول چاپ منتشر شد. این مجموعه شامل ده قصه از قصه‌های جذاب و خواندنی حسنی است که تصویرگری بابک عامل […]

به گزارش جامعه نیوز:

مجموعه ۱۰ جلدی «قصه‌های حسنی» خواندنی شد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، مجموعه‌ ۱۰ جلدی «قصه‌های حسنی» با قلم فروزنده خداجو و تصویرگری بابک عامل قریب در نوبت اول چاپ منتشر شد.

این مجموعه شامل ده قصه از قصه‌های جذاب و خواندنی حسنی است که تصویرگری بابک عامل قریب نیز باعث جذابتر این مجموعه شده است. که قبلا نیز در ده جلد مجزا منتشر شده است.

عناوین این مجموعه: حسنی و پسر عدسی، حسنی و عمه کلوچه، حسنی و غول گردن دراز، حسنی و شبح خوابالو، حسنی و خاله سرما، حسنی و دیگ آش، حسنی و الاغ دم دراز، حسنی و برنجک، حسنی و بق بقو، حسنی و جارو و جارجاری     

«به قول خانم جان هر کسی یک شکل است. تو هم یک الاغ قدبلند و دم درازی! همان طور که من یک پسر چاقالو و خوش قیافه‌ام !»

«آقا الاغه دماغش را بالا کشید. نگاهی به دمش انداخت و فریاد زد: «ای داد و بیداد! خودم کجا هستم و دمم کجا ! و دوباره عرعر گریه کرد.»

کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی، این مجموعه ده جلدی را در نوبت اول چاپ با قیمت  ۶۰۰۰۰تومان روانه بازار کتاب کرد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  برخی به‌دنبال این هستند که هشت سال دیگر معیشت مردم را به گروگان بگیرند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها