رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مجلس ۱۱ لایحه دولت را اعلام وصول نکرده است به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: یکی از قواعد حقوقی برتری تقدیم لایحه بر طرح است و در کل دنیا به آن توجه می‌شود و دلیل […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مجلس ۱۱ لایحه دولت را اعلام وصول نکرده است

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: یکی از قواعد حقوقی برتری تقدیم لایحه بر طرح است و در کل دنیا به آن توجه می‌شود و دلیل آن این است که دولت قوانینی که منشأ لایحه است با اشکالات کمتری روبرو است. ۶۶ لایحه از مجلس دهم داشتیم و بیش از ۵۰ لایحه در مجلس یازدهم داریم اما باز شاهد آماده کردن طرح در مجلس هستیم. خیلی از طرح های که دارند آماده می‌کنند ما لایحه داده ایم. 

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: الان نزدیک به ۱۱لایحه را مجلس اعلام وصول نکرده و ماه‌هاست که از تقدیم آن می‌گذرد و قاعدتاً در اولین جلسات اعلام وصول باید انجام گیرد و ما از رییس مجلس درخواست داریم که لوایحی که اعلام وصول نشده اعلام وصول کنند و به این لوایح هم رسیدگی شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رمزگشایی از دلایل عدم تعادل عرضه و تقاضا در بازار ارز

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها