رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مجلس یازدهم مظهر امید و انتظار مردم برای رفع مشکلات معیشتی است به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه، محسن زنگنه نماینده تربیت حیدریه و جعفر قادری نماینده شیراز شب گذشته در برنامه «تیتر امشب» شبکه خبر سیما حضور داشتند.  مصری در تحلیل بیانات رهبر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مجلس یازدهم مظهر امید و انتظار مردم برای رفع مشکلات معیشتی است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه، محسن زنگنه نماینده تربیت حیدریه و جعفر قادری نماینده شیراز شب گذشته در برنامه «تیتر امشب» شبکه خبر سیما حضور داشتند. 

مصری در تحلیل بیانات رهبر معظم انقلاب درباره مولفه‌های مجلس قوی افزود: بیانات ایشان درباره مجلس یازدهم همه نمایندگان را امیدوار کرد و همه احساس کردیم از روز اولِ تشکیل مجلس، ایشان در همه لحظات در کنار ما حضور دارند، تا اینکه سخنان روز یکشنبه ۲۲ تیرماه را ایراد کردند.

وی تصریح کرد: این بیانات جامع و کامل و سرشار از امید و تقویت بخشی بود و به راستی هدیه‌ای به مجلسی‌ها بود.

مصری گفت: ایشان مجلس را مظهر امید و انتظار مردم معرفی کردند؛ به این معنی که تاکید ایشان بر این دو واژه، مسئولیت سنگینی برای نمایندگان ایجاد می‌کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس افزود: بخش دیگری از بیانات رهبری به ترکیب مجلس معطوف بود که ایشان آن را «ترکیبی از جوانان پرانگیزه، با ایمان، پرتوان، تحصیلکرده و کارامد» معرفی کردند و فرمودند: «مجلسی داریم که قوی‌ترین و انقلابی‌ترین مجلس پس از انقلاب است» و وقتی که این تعابیر برای مجلسی به کار رود، آن را به مجلسی امیدبخش و خوب تبدیل خواهد کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: این فراز‌های رهبر انقلاب، آمادگی بیشتری برای پاسخگویی به انتظار‌ها در نمایندگان ایجاد می‌کند و با این رهنمود‌ها مجلس جان دوباره گرفت.

مصری گفت: نکته حائز اهمیت در اظهارات رهبری این بود که ایشان در رهنمود‌های خود به واژه‌های سیاسی و جناحی اشاره‌ای نکردند و معتقدم، نمایندگان باید به دور از این موضوعات به رهنمود‌های ایشان توجه کنند.

این خبر را هم ببینید:  راهکارهای دانشجویان بسیجی دانشگاه تهران برای مدیریت کشور در زمان شیوع کرونا

وی تاکید کرد: با فرمایشات رهبری، تعامل بعد از ۴۰ سال معنا شد.

محسن زنگنه، نماینده  مردم تربت حیدریه در مجلس گفت: رهبر انقلاب فرمودند، احساسی عمل نکنید، آنچه صلاح مردم و منطقی است انجام دهید.

وی افزود: مردم در اسفندماه در شرایطی پای صندوق‌های رای آمدند که وضع معیشتی شان بسیار دچار مشکل شده بود و به تعبیر رهبر انقلاب مجلس امیدبخشی روی کار امد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: این حضور مردم حاوی معنایی است که مردم احساس کردند این مجموعه‌ای که رهبری با عنوان مجلس انقلابی معرفی کردند با تمسک به روش‌های انقلابی و بازگشت به شعار‌های اصیل انقلاب، از مشکلات عبور خواهد کرد.

وی در این باره گفت: البته در کنار این امیدبخشی، انتظاراتی ایجاد می‌شود که البته با افت‌هایی هم همراه است.

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی نیز تاکید کرد: مردمی بودن می‌تواند یکی از مهمترین خصیصه‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی باشد.

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها