رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مجلس یازدهم با رتبه‌بندی هدیه خوبی به فرهنگیان کشور بدهد/ ۶ وزیر تاکنون وعده رتبه‌بندی داده‌اند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، وکلای مجلس در نشست علنی امروز سه شنبه (۶ آبان) دوفوریت طرح رتبه‌بندی فرهنگیان در مجلس را مورد بررسی قرار داده است. جبار کوچکی‌نژاد طراح این طرح طی سخنانی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مجلس یازدهم با رتبه‌بندی هدیه خوبی به فرهنگیان کشور بدهد/ ۶ وزیر تاکنون وعده رتبه‌بندی داده‌اند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، وکلای مجلس در نشست علنی امروز سه شنبه (۶ آبان) دوفوریت طرح رتبه‌بندی فرهنگیان در مجلس را مورد بررسی قرار داده است.

جبار کوچکی‌نژاد طراح این طرح طی سخنانی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: بیش از یک میلیون فرهنگی سالیان سال این درخواست را مطالبه می‌کند و یکی از سیاست‌های کلان‌مان رتبه‌بندی معلمان بوده است.

وی افزود:‌نمایندگان در ماده ۹۳ قانون برنامه ششم بر رتبه‌بندی فرهنگیان تاکید داشتند و در ماده ۲ سند بنیادین آموزش و پرورش این مسئله تصریح شده است و رتبه‌بندی فرهنگیان سبب ارتقاء منزلت اجتماعی،‌رقابت حرفه‌ای و ایجاد انگیزه برای فرهنگیان خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: وزرای نهم و دهم نیز در مورد رتبه‌بندی فرهنگیان وعده‌هایی دادند و این مقوله در دولت دهم تصویب شده و دولت یازدهم نیز نظام رتبه‌بندی بر اجرایی شدن تاکید داشت اما اجرایی نشدن آن به دلیل عدم اجماع در دولت‌ها بوده است.

کوچکی‌نژاد گفت: علیرغم وجود و ضرورت اجرای نظام رتبه‌بندی در سندهای کلی تا امروز ۶ وزیر در برنامه‌های خود یکی از وعده‌های خود را اجرایی شدن رتبه‌بندی فرهنگیان ذکر کردند و تا به امروز اجرا نشده است و فقط مقداری به حقوق فرهنگیان اضافه کردند در حالی که اهداف رتبه‌بندی صرفا این نبوده است. امیدواریم مجلس بتواند این هدیه بسیار خوب را با  مکلف کردن دولت برای اجرایی کامل رتبه‌بندی فرهنگیان به فرهنگیان عزیز کشور بدهد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها