رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مجلس انقلابی مشکل سفره کوچک شده مردم را حل کند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد محرم‌زاده نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) در جلسه علنی مجلس و در نطق میان دستور اظهار داشت: وضع مردم به دلیل گرانی بد است و سفره مردم کوچک […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مجلس انقلابی مشکل سفره کوچک شده مردم را حل کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد محرم‌زاده نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) در جلسه علنی مجلس و در نطق میان دستور اظهار داشت: وضع مردم به دلیل گرانی بد است و سفره مردم کوچک شده لذا از مجلس انقلابی انتظار داریم اقدامات عملیاتی خود را انجام داده تا مردم از مشکلات رها شوند.

وی افزود: کشاورزان مظلوم مردم با گرانی وحشتناک کود، بذر و عدم فروش محصولات خود مواجه هستند و معلوم نیست آنها چگونه باید زندگی کنند و زنده بمانند.

نماینده اهر و هریس در مجلس تصریح کرد: ‌وزارت صمت باید پاسخ دهد چرا آهن، میلگرد و فولاد را گران کرده است در حالی که این محصولات وارداتی نیست، این کار باعث گرانی خودرو شده است.

محرم‌زاده خاطرنشان کرد: ‌مردم با مشکل تامین مسکن مواجه هستند در حالی که دولت طبق اصل ۳۱ قانون اساسی وظایفی را در این باره بر عهده دارد که باید آن را اجرا کند.

وی افزود:‌دولت باید تبعیض را در وزارت آموزش و پرورش از بین ببرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: ضرورت حمایت از بازار، بورس و صندوق‌ها و شرکت‌های بازار گردان باید عملیاتی شود این در حالی است که حمایت از بازار در همه دنیا از سوی صندوق‌های حمایت و تثبیت انجام می‌شود.

محرم‌زاده با اشاره به اصلاح صورت گرفته در بازار بورس طی هفته‌های اخیر خاطرنشان کرد:‌این اصلاح بیش از انتظار بوده و عمدتا ناشی از بی‌اعتمادی است.

وی گفت: شورای عالی بورس باید راهکارهای عملیاتی را در این باره اتخاذ کند و شرایط عرضه و تقاضا را در بازار بورس به تعادل برساند.

نماینده اهر و هریس در مجلس افزود: حقوقی‌ها نقش بازارگردانی را به درستی انجام نمی‌دهند و صف فروش سهام زیاد شده است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها