رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مجلس آماده کمک به دولت برای صیانت از سرمایه‌های مردم در بورس است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی پس از پایان جلسه غیرعلنی امروز (یکشنبه ۲۳ شهریور) مجلس شورای اسلامی و در آغاز جلسه علنی اظهار داشت: سرمایه مردم و پول مردم در بورس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مجلس آماده کمک به دولت برای صیانت از سرمایه‌های مردم در بورس است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی پس از پایان جلسه غیرعلنی امروز (یکشنبه ۲۳ شهریور) مجلس شورای اسلامی و در آغاز جلسه علنی اظهار داشت: سرمایه مردم و پول مردم در بورس باید به درستی صیانت شود و همین موضوع از اولویت‌های مجلس است.

وی افزود: اگر لازم باشد کمک‌هایی که مجلس می‌تواند به دولت برای حمایت از بورس انجام دهیم را عملیاتی خواهیم کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در همین راستا توضیح داد: لایحه دو فوریتی افزایش سرمایه شرکت‌های دولتی در بورس چندی پیش در مجلس یازدهم و کمتر از ۲۳-۲۲ روز نهایی شده و تصویب شد. این در حالی است که همین موضوع می‌تواند موجب عمق بخشی، هدایت و تثبیت نقدینگی بورس و اموال مردم شود.

وی افزود: مجلس در موضوع صیانت از سرمایه‌های مردم در بورس به هیچ وجه کوتاهی نکرده و اولویت ویژه‌ای برای آن قائل است.

قالیباف خاطرنشان کرد: لازم است در حوزه بورس تصمیمات جدیدی را مورد توجه قرار دهیم و امروز در جلسه غیرعلنی مجلس با حضور وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس این تصمیمات را اتخاذ کرده و تصمیم گیری کردیم.

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها