رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: متوسط قیمت مسکن در تهران به متری ۲۱ میلیون تومان رسید/ ۳ برابر شدن تعداد معاملات+جدول به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، آمار بازار مسکن تیرماه ۹۹ در شهر تهران را منتشر کرد. براساس این گزارش، متوسط قیمت هر متر مربع […]

به گزارش جامعه نیوز:

متوسط قیمت مسکن در تهران به متری ۲۱ میلیون تومان رسید/ ۳ برابر شدن تعداد معاملات+جدول

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، آمار بازار مسکن تیرماه ۹۹ در شهر تهران را منتشر کرد.

براساس این گزارش، متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران ۲۰ میلیون و ۹۸۶ هزار تومان برآورد شده که نسبت به ماه گذشته که متوسط قیمت هر متر واحد مسکونی  ۱۹میلیون و ۷۱ هزار تومان بود، افزایش حدود ۱ میلیون و ۹۱۴ هزار تومانی را نشان می‌دهد. در نتیجه، متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران در تیر ماه نسبت به خرداد ماه ۱۰ درصد افزایش یافته است.

همچنین متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تیر ماه سال گذشته ۱۳میلیون و ۶۱۴ هزار تومان بود که طی یک سال رشد ۷ میلیون و ۳۶۰هزار تومانی در هر متر داشته است. به عبارت دیگر، متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران در تیر ماه نسبت به ماه مشابه سال قبل، ۵۴.۱ درصد افزایش یافته است.

* ۳ برابر شدن تعداد معاملات مسکن در تهران

همچنین تعداد مبایعه نامه‌های صادر شده در بخش مسکن در تیر ماه امسال ۱۴ هزار و ۳۳۰ واحد بوده، در حالی که در تیر ماه سال گذشته ۴ هزار و ۸۹۸ واحد مسکونی به فروش رسیده است، بنابراین تعداد مبایعات در تیرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، معادل ۱۹۲.۶ درصد رشد داشته و تقریبا ۳ برابر شده است.

13990506000854 Test NewPhotoFree - متوسط قیمت مسکن در تهران به متری 21 میلیون تومان رسید/ 3 برابر شدن تعداد معاملات+جدول

انتهای پیام/

این خبر را هم ببینید:  عرضه کتاب مرحوم «سوسن طاقدیس» در نرم‌افزار کتابراه


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها