رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  متن طرح سوال از وزیر راه درباره فروش بلیت‌های چارتری به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با طرح سوالی از محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی عنوان کرده که استناد قانونی شما برای صدور یا عدم صدور  مجوز فروش بلیت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 متن طرح سوال از وزیر راه درباره فروش بلیت‌های چارتری

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با طرح سوالی از محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی عنوان کرده که استناد قانونی شما برای صدور یا عدم صدور  مجوز فروش بلیت پرواز چارتری چیست؟

متن کامل طرح سوال وزیر شاهین شهر از وزیر راه و شهرسازی درباره فروش بلیت‌ پروازهای چارتری به شرح زیر است:

خلاصه سؤال: استناد قانونی سازمان هواپیمایی برای منع یا صدور مجوز فروش بلیت پرواز چارتری چیست؟

شرح سؤال: جناب آقای وزیر به موجب قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ ، همه دستگاه‌های صادر کننده مجوز کسب و کار موظف هستند مجوزها و استناد قاونی آن را در پایگاه مجوزهای کسب و کار ثبت کنند و این پایگاه ملاک نیاز یک کسب و کار به مجوز است. از آنجا که هیچ مجوزی درباره فروش بلیط پروازهای چارتر دراین پایگاه ثبت نشده است سازمان هواپیمایی این حق را ندارد که فروش بلیط چارتر را منع کند و طبق اطلاعات این پایگاه فروش بلیط چارتر نیازی به مجوز ندارد. چرا سازمان هواپیمایی با بخشنامه‌های سلیقه‌ای امنیت شغلی و اقتصادی فعالان حمل و نقل را متزلزل و قانون را نقض می‌کند؟

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها